Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire versenyképes munka a...

Mennyire versenyképes munka a logisztika?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok, és ez az munkatípus ami leginkább érdekel! Normális válaszokat várok! Köszönöm!
2012. jún. 5. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem versenyképes, elég sok hirdetést látok és általában kérik a logisztikai végzettséget is.
2012. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát én tavaly végeztem logisztikusként, és sajna még mindig munkanélküli vagyok. Sőt közülünk szerintem nincs is olyan, aki szó szerint logisztikusként dolgozik. Van ekinek sikerült egy egyszerűbb irodai melo, de van aki csak betanított munkásként dolgozik. Személy szerint azt tapasztalom, hogy sok helyre 2-3 év gyakorlatot kérnek, ami nincs. Nem tudom helyileg hol vagy, de errefelé elég nehézkes vele elhelyezkedni. Talán Pest és Győr környékieknek érdemes jobban ezt a szakmát választaniuk.
2012. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!