Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel lehet ebben az országban...

Mivel lehet ebben az országban elhelyezkedni vagy egyszerűbb ha Nyugatra mész dolgozni?

Figyelt kérdés

15 évig ültem iskolapadban, most készülök a záróvzsgámra, és, úgy tűnik, hogy SEMMI HASZNA nem volt az egésznek.

Erre ismerősök azzal jönnek, hogy ne legyek elkeseredve. Hát nekik könnyű ők már túl vannak mindenen, én meg el sem tudom kezdeni az életemet. Szóval?


2012. jún. 6. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hamarkodod kicsit el az elkeseredést? Hány helyre jelentkeztél eddig? Mi a szakmád? Nyugaton sincs feltétlenül kolbászból a kerítés. Elszakadsz a barátaidtól, rokonaidtól, helyektől.
2012. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mit tanultál.
2012. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt tudom, hogy az informatikai szektorban könnyű elhelyezkedni és a próbaidő után egy sima programozó is keres annyit, hogy ne csak az éhenhalástól mentse meg magát, hanem pl. félretegyen.
2012. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!