Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kezdő FIZETÉST adnak...

Milyen kezdő FIZETÉST adnak az SSC/BSC-k (Szolgáltató központok)? Úgy tudom viszonylag jól fizetnek. Nehéz a bejutás?

Figyelt kérdés
ÜGyfélszolgálati és pénzügyi terület is érdekelne,
2012. jún. 9. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel ugyanaz a kérdés, neked is beillesztem ugyanezt.

Hát ez nagyon változó.

Vidék vagy Budapest?

Call center pozíció vagy könyvelés?

Milyen nyelvet/nyelveket tudsz?

Tapasztalataim szerint aki kis nyelveket tud (svéd, holland etc.) és komplexebb munkát végez, az többet elkérhet.

Átlagban br. 240-320 között vannak a kezdőfizetések.

Ez függ a pozíciótól, az eddigi munkatapasztalattól és a végzettségtől is. (Felvesznek ugyebár diplomával (még) nem rendelkezőket is, ha megvan a nyelvtudásuk.

Az SSC-k kötül az IBM az egyik legrosszabbul fizető, azt nem ajánlom.

A BP-nél elég jó fizetések vannak viszont, legalábbis amennyit eddig hallottam róla, ott még egy nagyon minimális nyelvtudást igénylő call centeres pozícióban sem álom a 350 bruttó.

Remélem, segítettem.

Ja, bejutni nem nehéz, kb. megnézik, hogy beszéled-e azt a nyelvet, amin kell dolgoznod,és ha igen, akkor felvesznek, előny, bizonyos pozícióknál, ha SAP-hoz konyítasz, de ha nem, az sem baj, mert megtanítják.

2012. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!