Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valos lehet ez a külföldi melo?

Fibbrizzo kérdése:

Valos lehet ez a külföldi melo?

Figyelt kérdés
A netröl néztem le a számot felhivtam és ezt mondták....egy ügynökség ami több éve foglalkozik munkaadással ,mosogato ,gyári munkák és ilyenek ,mind ausztriai állások .cserébe 15000 ft ot kell befizetni amiböl 7000 et az elején a többit meg ügyintézés közbe .Szerintem átverés tutira .de szeretném ha irna olyas valaki aki ilyennel probálkozott és hogy sikerült vagy hogy is történt?
2012. jún. 10. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ahol pénzt kérnek, az mind átverés.
2012. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
átverés.... én kint ragadtam németországba így... tőllem 19000 kértek és saját pénzből kellett mennem ki. szerencsém az hogy nővérem kint lakik és 100km re volt tőllem...
2012. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyilván átverés...
2012. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha külföldön szeretnél dolgozni kell tudnod az adott ország nyelvén beszélni. Van interneted nézz álláshirdetéseket, irj önéletrajzot a cégnek és küldd el nekik. Ha magyar ügynökségen keresztül mész ki egyrészt semmi garancia nincs hogy nem vernek át, másrészt a ledolgozott hónapodból jó pénzt leszednek mindenféle dologra hivatkozva. Ahol neked fizetned kell az 99%ban átverés, olvass a neten és rájössz miról beszélek. Ird be a google-ba külföldi átverések stb annyi rosszat lehet hallani, van aki alig tud hazamenni mert annyi pénzt sem kap. Próbálkozz inkább olyan helyen ahol nem magyar emberen keresztül megy a munka, mert ahol magyar van többnyire elakad a pénz. Milyen munkakörben keresel állást? Sok sikert kivánok neked!
2012. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!