Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valakinek van tehetsége...

Ha valakinek van tehetsége akkor meg lehet belőle élni?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tehetsége pl videót szerkeszteni, és tényleg nagyon jókat szerkeszt mert van hozzá érzéke akkor meg lehet belőle élni?

2012. jún. 10. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a videoklippeket is valaki összevágja, ahogy a reklámokat, filmeket is. A szórakoztatásban pedig nagy pénzek vannak, csak el kell helyezkedni. Sok sikert! :)
2012. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szorgalommal is párosul, akkor igen.
2012. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Kitartással gyűjtsd az infókat, és előbb utóbb menni fog.
2012. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A tehetséghez szakmai tudás is kell, ami persze önállóan is megszerezhető. Ha ez megy, az önmenedzselés a legfontosabb, hiszen számtalan tehetség kallódik el pont azért, mert nem tudja magát kellően futtatni..
2012. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én eddig maximum tehetséges zenészt vagy tehetséges énekest láttam.. videóvágás az tanulható gyakorlat teszi benne a mestert.. míg egy énekesnél ha nincs hangja akkor sosem lesz profi
2012. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jelenleg ott tartok, hogy még csak beszerzem a videókat a netről és még csak összevágom azokat, mert nincs program amivel felvenném. Fraps az akad (1GB-ramnál)


Amúgy ezt a videót is én vágtam:


http://www.youtube.com/watch?v=iFgtNpgvIpE

2012. jún. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!