Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek bevállaljam a...

Szerintetek bevállaljam a folyamatos műszakot?

Figyelt kérdés
A következőről lenne szó: 4 nap munka, 4 nap pihenő. A 4 munkanap 12 óra melót jelent, az első kettő nappal (6.00 - 18.00), a harmadik és negyedik pedig éjszaka (18.00 - 6.00). Ahogy néztem alig lesz olyan, hogy ne kelljen mennem hétvégén is. :/ Szerintetek vállalható ez így? (Nem kötelező elfogadnom, egyelőre egy ajánlatot kaptam.)

2012. jún. 17. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van családod, gyerekeid akkor nagyon meggondolandó.


Viszont az éjszakai és a hétvégi müszak szuper plussz pénz, föleg ha akkor kevesebb a meló is.


En fiatalabb koromban egy IT cégnek dolgoztam egy szuper folyamatosban, úg hozták ki, hogy 1 teljes hét szabad marad minden 4-ik héten. ès az éjszakai és hétvégi pénzek igen megnyomták a fizetést.

2012. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha még nincs családod és bírnád, érdemes elvállalni.
2012. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs családod akkor én elvállalnám a helyedben.

Persze attól is függ hogy te személy szerint mennyire bírod az ilyen éjszakázást meg 4 napon keresztüli 12 órázást.


Ha terhelhető vagy akkor okés.

De ha úgy érzed nem bírnád inkább hagyd, nehogy az egészséged menjen rá.


Egyébként mi lenne a munka?

2012. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lényegében csak felügyelet, diszpécserszolgálat. Megterhelőnek nem megterhelő, csak ugye fontos az éberség, mert bármikor érkezhet bejelentés máshonnét, vagy nálunk is meghibásodhat valami.

Egyébként elvállaltam azóta, nekem tetszik, hogy 4 pihenőm van, de az viszont nagyon zavar, hogy a második éjszakás műszak után a teljes 4 napban sem tudok visszaállni a normális napi alvás-ébrenlét ciklusra. (Éjjel sokáig fent vagyok, és majdnem délig alszom.)

2012. júl. 12. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be keresztrejtvényújságokat (vagy ha kicsit többre tartod magad, akkor tanulnivalót), aludni meg lehet a munkahelyen is, ha már nem buzog benned annyira a munkakedv.


Ha valami komoly történik, arra úgyis felébredsz (mondjuk valaki betöri az épület ajtaját), ha meg nem, mert mondjuk lézerrel vágta át az üvegajtót amit nem hallasz, nos, akkor nyilván gondoskodni fog arról is, hogy álmodban megöljön, így ezzel se kell foglalkozni :)

2012. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hétvégén, ill. éjszaka abszolút nem vészes a meló (nincs főnök), bár aludni még nem mernék. :-) Bár vannak ott más kollégáim is, velük csak 3-4x találkozom a műszak folyamán, szóval azért kicsit unalmas is. Olvasnivalóm ugyan van, de legutóbb két órát szenvedtem egy szivattyúval vasárnap éjszakai műszakban... volt mondjuk segítségem, de akkor is. Nem olyan rossz ez, bár a hétvégéket sajnálom.
2012. júl. 14. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Kemény a 12-őzés,énis úgy járok dolgozni nappal és éjszaka is,nem egy leányálom :(
2012. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, te milyen munkát végzel 12 órában?
2012. júl. 14. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!