Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikai diákmunka,800...

Informatikai diákmunka,800 Ft/óra?

Figyelt kérdés

20 éves informatikus hallgató vagyok, diákszövetkezeten keresztül dolgozhatnék nem csak a nyáron, hanem azután is fejlesztőként 800 Ft-os bruttó óradíjjal.

Szerintetek megéri? Ahhoz képest, hogy igazából még csak érettségim van, elég jó, de egy ilyen szakmához kicsit keveslem.

Szerintetek?



2012. jún. 18. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit tudsz. Ha 800 forintot kapsz egy óráért, valószínűleg nem is kérnek olyan munkát tőled, amihez diplomás kellene, azaz komoly szaktudás.

Értsd: a szakma nem jelenti azt, hogy feltétlenül a kétszeresét kellene keresned. Így látatlanban ezt így lehetetlen eldönteni.

2012. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Kezdőnek jó ez, előbb bizonyíts, aztán majd később emeld az igényeidet.
2012. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

helloka, szerintem Magyarországon ne válogassunk :D


amúgy nálunk a pte-n a proginfón ilyen 3000huf-os órabérrel is láttam külföldi cégek hirdetéseit a coospace-en...nemtudom te melyik egyetemre jársz, de érdeklődj a sulinál. nálunk a volt osztályom (otthagytam a programtervező informatikus szakot) ehhez hasonló külföldi és itthoni ajánlatokat kapott a coospace alapján...magyar ajánlatokból csak 1re emlékszek, az 1500huf/óra volt...rég nézelődtem arra :D


de ha utána számolsz így se minimálbért kapsz, szóval szerintem bőven megéri a dolog...főleg, hogy alig találni melót ebben az országban...de igazából neked kell eldönteni:)

2012. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kis kieg amit kihagytam:


én ezeket a fizetéseket a másodéves programtervező informatikus szakra értettem...ők már robotokat is tudnak tervezni/programozni meg ilyenek, szóval így kalkulálj.


de továbbra is az a véleményem, hogy itthon ne válogasson az ember...örülj, hogy egyáltalán ennyit keresel :) én spec 6 hétig megyek könyvelni egy elég nagy magyar céghez tök ingyen...nyári gyak :)

2012. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem szabad válogatni, örüljek, hogy tapasztalatot szerezzek. Ha nagyobb és okosabb leszek, majd többet kérek!:D


Egyébként a pozíció meg van hirdetve nem diákoknak is, s elvileg szinte ugyanaz lenne nekem is a feladatom. De lehet rákérdezek.. vagy megemlítem, hogy ja, én úgy hittem nettó.:D


Utolsó, én is másodéves vagyok, programtervező, de nálunk hardver-, robotprogramozás csak mérnökinfón vannak. Az elég távol áll tőlem.:)Inkább szoftverrendszerek, adatbáziskezelés.

2012. jún. 18. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk se tudom, hogy került oda hozzájuk mert itt is eddig csak mérnökinfón volt robotika, de olvastam az univban, hogy valami robotos tervezős programozós versenyen részt vett a régi osztályomból pár csoport :D
2012. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!