Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tanulhatnám meg online a...

Hol tanulhatnám meg online a devizapárokkal való kereskedést?

Figyelt kérdés
Nem is olyan rég láttam pár olyan honlapot, ami ilyen oktatósdival foglalkozott, ismerek is egyet [marketingkommandó], ám az nem ezen a téren nyújt eligazítást. De tudom, hogy van ilyen tőzsdesulionline, de nem tom a címét. Tudnátok segíteni?

2012. jún. 24. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdd a gyakorlatban DEMO számlán.
2012. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek a tanfolyamok csak arra jók, hogy megkopasszák a lúzereket. Ha akkor nagy profik lennének ezek az oktatók, akkor nem vesztegetnék az idejüket és az energiájukat ilyen marhaságokra.

Idehaza ezt csak autodidakta módon lehet "megtanulni", ami nagyon sok időbe telik.

2012. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Találj egy olyan embert aki évek óta nyereséges. Tőle fogsz tudni tanulni, nem azoktól akik oktatják.
2012. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A neten rengeteg anyag van. Javaslom előbb legyél tisztába az alapokkal. Azt is tudnod kell hogy ez nem megy gyorsan, de persze embere válogatja, nekem fél év után kezdett leesni igazán mivan, és hogy mi mit jelent pontosan. Semmiképp ne ugorj bele pénzzel semmibe amíg nem vagy 100%-ra biztos magadban. Ott a demo számla, azon lehet probálgatni mindenfélét, én is ezt teszem most. Egyébként ha szeretnél beszélgetni konkrét dolgokról privátot írj nyugodtan.
2012. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!