Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call centeres munkakörbe...

Call centeres munkakörbe jelentkeztem litván és angol nyelvtudással. Aki hasonló területen dolgozik, mennyiért vállalt ilyen munkát? Mennyi nettó keresetre számítsak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy idegen nyelvvel br 250 e ft tuti megvan egy jobb cégnél.
2012. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fizetés jó (nettó 170-180 simán meglehet)viszont iszonyú stresszes meló, kötélidegekre és hihetetlen türelemre lesz szükséged.
2012. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nettó 170 az jó? El vagyok keseredve. Én 190-et kerestem az előző munkahelyemen, de kirúgtak, és most nem nagyon találok semmit, ami lenne, az is buttó 110 max, de oda is inkább az ismerősöket veszik fel. Mi lesz így ebből az országból? Ennyi pénzből hogy tartson el az ember egy családot?
2012. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, kedves utolsó én is jól kerestem, megszűnt a cégem és örülök, ha nettó 120-130-at ajánlanak diplomával, tapasztalattal és nyelvvizsgával, mindezt Bp-en. Még keresgélek, nem adom fel, de sokáig nem húzhatom az időT!
2012. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs munkád, akkor qwamindegy, mennyit ajánlanak, mosolyogva elfogadod

ha nettó 80 ezret adnak, az pont 80 ezerrel több, mint amennyit egyébként kapnál

állásból könnyebb állást keresni!

2012. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm a GE-nél dolgozott német nyelvtudással bruttó 250 000-ért vették fel, de az már 5 éve volt, most úgy tudom lementek a fizetések. Ellenben litvánul elég kevesen beszélnek, lehet, hogy azzal ki tudsz alkudni egy jó fizetést. Már ha kell a litván nyelvtudás a munkakörhöz.
2012. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös, azért ez nem ilyen egyszerű. Mert ha mész interjúra, és megkérdezik, hogy mennyi a bérigényed, és mondod, hogy 250 e Ft, ő meg csak 100-at akart adni, akkor nem fog felvenni. Mert sokszor nem lehet tudni, hogy mennyit akarnak ajánlani. Én pénzügyes vagyok, és volt ahol azt mondták, hogy 450 e ft a fizetés (persze nem is vettek fel), máshol meg 100-at akartak adni (arra meg azért nem vettek fel, mert sokat kértem.)
2012. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

bértárgyalás, bérigény:

- nem konkrét összeget mondasz, hanem egy sávot: bérigényem nettó 100-130 vagy bruttó 400-450 vagy 1 millió felett :D

- előzetesen tájékozódsz, hogy mennyit fizetnek erre a munkakörre kb

- közlöd, hogy a bérigényed rugalmas, és hogy nagyon tetszik a cég, a feladatkör (stb. ami a csövön kifér), ezért kevesebbel is beérnéd

ha meg megvan a meló, keresel egy normálisat és úgy elhúzol, mint a szélvész

2012. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze én is tól ig-et szoktam mondani. De nem mondhatod, hogy 100 és 450 között, mert ezzel nem mondtál semmit.

Én úgy szoktam mondani, hogy 200-250 között. És nem mindig lehet tájékozódni, ha fejvadászon keresztül mész, akkor persze ő megmondja, de ha hirdetésen keresztül, akkor nem. (Mondjuk aki nem költ fejvadászra, annak nincs is sok pénze bérre, ez tapasztalat.)

2012. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!