Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell tudni a rendes...

Mit kell tudni a rendes felmondásról?

Figyelt kérdés

Le kell dolgozni a 30 napot? a főnök elengedheti a felét? Amit nem doglozok le, ki kell fizetni a munkáltatónak? mi van,ha elmegyek táppénzre felmondás után? a szabadság kivehető a 30 napon belül, sőt, még a ledolgozandó 15 napon belül is?

Aki kicsit ért hozzá, vagy van tapasztalata, segítene?

Köszönöm


2008. ápr. 30. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2008. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
remélem segítettem...:-)
2008. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :-)

Végigolvastam, de sajnos újat nem tudtam meg, csak annyit, hogy a munka törvénykönyve is inkább a munkáltatót védi, mint a munkavállalót. Arról szinte sehol nem esik szó, hogy mi van akkor, ha besokalltam a munkahelyemen, ha már kezdetektől fogva alapból kilenc órát kell dolgoznom a megbeszélt 8,5 óra helyett (enni egyáltalán nincs időm, nemhogy egy órán keresztül), de egyébként meg 10 és 14 óra között szokott mozogni a valós munkaidőm, hogy nincs munkaköri leírásom, hogy nem az a feladatom, amiért idejöttem, és ideköltöztem és magam mögött hagytam mindent... És monst kezdhetem elölről az egészet. Áh mindegy, akkor is végigcsinálom...

2008. máj. 1. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
értem.azért sok sikert hozzá.-az előbbi válaszoló-:-)
2008. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!