Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakör van, ahol...

Milyen munkakör van, ahol emberekkel lehet beszélni, intézkedni, pörögni?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy milyen munkakör lenne jó nekem.

Az egész nap gép előtt üléstől megőrülök. Főleg, ha nincs kihez szólni.

Utazni nem szeretnék nap mint nap, az országot járni sem. Bankfiókban dolgoztam jópár évet, de utána meguntam. Most nem tudom, hogy merre fussak?

Van egy közgazdász diplomám és tb-bérügy ismereteim. Nyelveket nem igazán érzem magamhoz közel, ezért az nem játszik szerepet az életemben nagyon. A boltos munkák és a callcenterben felidegelnek, ha ugyanazokkal az okosságokkal kell nap mint nap foglalkoznom...mármint inkább egy nagyobb rendszerben intézkednék, nem úgy, hogy pld ezt meg azt a telefont amit vettem hogyan kell használni...


Van a fejetekben olyan munkakör, ami jó lehetne nekem, mert már semmi nem jut eszembe és kétségbe esem mindjárt.


2009. júl. 8. 09:20
 1/3 anonim válasza:

Lehet, hogy hülye ötlet, de nekem az építkezésvezetés jutott eszembe. Vagy egy másik a panzió/szállodavezetés.

Mindkettőben van egy kevés abból is, amit nem szeretsz, de ha tudnék olyan tökéletes munkahelyet, amilyent leírtál én már ott dolgzonék:)

Előre is sok sikert a leendő új munkádhoz!

2009. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ha egy jó pörgős munka érdekelne, akkor szívesen elmondom azt amit én csinálok, ha írsz egy privát e-mailt.
2009. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De jó,nekem meg pont olyan munka kéne ahol egész nap a gép előtt kell ülni! :D
2010. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!