Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez már arcátlanság...

Szerintetek ez már arcátlanság lenne?

Figyelt kérdés

Múlt hó elején megpályáztam egy állást, de az választ e-mail szolgáltatóm a spam mappába tárolta, én meg még csak most fedeztem fel! :S


A levélben az állt, hogy szívesen látnának egy személyes interjúra. De ez már egy hónapja volt! Múlt hó 23.-án kellett volna megjelennem.

Pofátlanság/felesleges lenne visszaírni, hogy ne haragudjanak már, stb de még áll-e az ajánlat?


Válaszokat előre is köszi.



2012. jún. 30. 10:41
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Esetleg rákérdezhetsz, hogy áll-e még az ajánlat, de azt semmi esetre se ecseteld nekik, hogy spam-mappa meg mentegetőzés.
2012. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MEgkérdezni lehet, vagy foglalkoznak veled, vagy már nem aktuális.

A spam-mappát meg éppen ilyen okok miatt minden nap meg kell nézni, mert sok esetben van, hogy valami miatt másik email is odakerül.

2012. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Betegség miatt nem tudtál megjelenni. Te válaszoltál nekik és vártad a választ, de semmi, ezért döntöttél úgy, hogy telefonálsz.

(persze, hogy nem válaszoltál, de hadd higgyék, hogy ők a hülyék).

2012. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez ciki. Nem is hallottam még ilyet, az interjút általában telefonon szokás megbeszélni, mert mi van, ha neked nem jó az az időpont? Nem lehet valami rugalmas cég.
2012. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!