Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magán fogorvosok többet...

A magán fogorvosok többet keresnek, mint a közalkalmazottak? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy többet keresnek. Az attól függ, hogy mennyi ügyfele van, és mennyire pofátlan.

Pl. nálunk van egy magánklinika, az ügyeletet is nekik adták ki, mert az önkormányzat nem fizeti. Éjszaka 10 e Ft-ért húznak egy fogat. De nappal sem sokkal olcsóbb, egy barátnőm ott tömette a fogát, egy sima tömés 16 e Ft volt. Persze nem tudom ebből mennyi az anyagköltség, de azért szerintem nem halnak éhen.

2012. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a fogorvos is jó nagy barom, aki közalkalmazottnak megy...


Hogy mennyit keresnek maszekban??

Háááát....1 hónapja kellett mennem, egy esztétikai tömés+egy fogkő leszedés 10 000 Ft volt. A faszi reggel 9-től este fél 8-ig benn szokott lenni, van vagy 15 páciens egy nap minimum...ha ezek mindegyike csak 10k-t fizet...(de ugye többet, mert a gyökérkezelés,fogszabályozás,beültetés stb. mind nagyon drága)akkor ki lehet számolni...

Szerintem ha van egy szabadnapja, akkor szórja a pénzt egész nap. Legalábbis én azt csinálnám:))

2012. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért megy közalkalmazottnak, hogy legyen gyakorlata. Egy kezdő magándokinál azért nem tolonganak a betegek.
2012. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,hogy betegei sincsenek,de a praxisok általában családon belül maradnak,öröklődnek. Ha neked nincsen szerencséd meg kell vásárolni a magánpraxist ,ami nem 2 fillér.
2012. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!