Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyros bárban fogok dolgozni...

Gyros bárban fogok dolgozni pultosként Debrecenben. Mennyi órabérre számítsak?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek személyes megbeszélésre, majd ott beszéljük meg az órabért. Mennyit mondjak, ha kérdezi, hogy én mennyire gondoltam (ugyanis úgy volt meghirdetve, hogy órabér megbeszélés alapján)? Én 550-re gondoltam, hogy annyit mondok először, de min 400-at szeretnék kapni óránként. Valószínűleg kiskönyvvel leszek.
2009. júl. 9. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

A jelenleg hatályos törvények szerint a minimálbér 2009. január 1-től 71 500 Ft. Ez órabérben 411 ft-ot jelent.Tehát ennél kevesebbet nem nagyon kaphatsz, feltéve ha 8 órában vagy bejelentve.

Ne haragudj, de az 550 Ft, az ilyen helyen soknak számít.

2009. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az 550 "soknak" számít, de ez az ár "alkuképes" tehát elég nekem 400 Ft is, de ha én mondok 400-at, ő meg pl 450-re gondolt, akkor nem fogja mondani, hogy ó, hát én többre gondoltam...
2009. júl. 9. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 550 akkor is sok, szerintem 500-nál többet ne nagyon mondj!
2009. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2009. júl. 9. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Keveset mondj mert az ilyen helyeken frankon eladhatsz saját dolgokat is (hus vagy udito) ha nem utod be!!
2009. júl. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért szerintem mindent be kell ütni...mert ha ellenőriznek, simán kirúghatnak miatta.
2009. júl. 14. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!