Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írjak kézzel írt önéletrajzot?

Írjak kézzel írt önéletrajzot?

Figyelt kérdés

Volt az újságban egy álláshirdetés egy telefonszámmal, meg hogy kézzel írt önéletrajzot kell személyesen bevinni.

Felhívtam őket, és azt mondta a csaj, hogy nem is érti, miért így lett feladva a hirdetés. Hiszen előbb úgyis elolvassák, és utána választják ki, hogy kiket fognak meginterjúztatni, ezért ne menjek be személyesen. És hogy nyugodtan küldjem e-mailben.

Átküldtem neki, de azóta is azon gondolkodom, hogy nem kéne egyet küldeni kézzel is? Nehogy ezért ne hívjanak be. Mondjuk ezen ki vagyok akadva, mert minek már a mai világban a kézi, pláne, hogy mondta a csaj, hogy nem is nézetik meg írásszakértővel.


2012. júl. 2. 20:53
 1/10 anonim válasza:
Írjál:)
2012. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én írnék, bár elég hülye helyzet, ezt nem vitatom.


Egyrészt azért írnék, mert a hirdetésben így szerepelt, és lehet arra hivatkozni ( van bizonyítékod:D)

Ráadásul mások is fognak ez alapján írni, akik nem hívják fel a céget, azok tuti.


Másrészt kétszer kerülnél a szemük elé: egyszer e- mail útján, másrészt a kézzel írt önéletrajzoddal. Nehezebb lesz átsiklani felette:)

2012. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Viszont a kézírás sok mindent elmond ez emberről. Helyesírás,írásjelek,fogalmazás,retorika...stb. Ahol én melózok-multinacionális cég- ott is kértek ilyet. Sőt volt egy kérdés,hogy milyen könyvet/könyveket olvastál az elmúlt 3 hónapban....:)
2012. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, eldöntöttem, holnap viszek be nekik egyet. Sokat elárul, az igaz, de ez diplomás állás. Itt azért nem jellemző, hogy összeszedetlen írással, zsírpapíros gyűrött lapon adják be az emberek az önéletrajzot. Mondják is, hogy amelyik cég ez alapján választ, azt nem kell komolyan venni. Hát, majd meglátjuk. De tényleg elég gáz, ha ez alapján döntik el, hogy kit vegyenek fel.
2012. júl. 8. 19:31
 5/10 anonim válasza:
lehet,nem is diplomás;hanem valami vérszibarita állás???:)
2012. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Azért majd írd meg hogy sikerült e!!??? Nem minden melós ember gyűrött,zsíros...stb lapon ír ám. Én is utálom az igénytelen embereket. Volt dolgom olyan diplomásokkal,akik nem tudtak helyesen írni. nem Lean management kérdése ez:))) Eredetileg könyvkötő vagyok.
2012. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó, jó, nem akarom én sértegetni a melósokat. A férjemnek sincs diplomája. Csak azért szerintem egy kontrolleri állásnál nem sok olyan önéletrajz lesz, ami igénytelen.

Egyébként ma reggel vittem be, postán már nem ért volna oda, holnap van a határidő. És 1 óra múlva felhívtak, hogy menjek interjúra. Pedig e-mailen már 2 hete elküldtem, szóval tényleg beugratós volt, hogy küldjem csak e-mailben. Az első teszten átmentem, ezek szerint.

2012. júl. 9. 13:29
 8/10 anonim válasza:
Az én páromnak meg van diplomája..:)kontroller...no igen,ott nincs sok igénytelenség,az tény. az én emberem a repülésnél van.(még van)..hmmm...meterológia.
2012. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Behívtak ugyan, de minek? 15 perc volt az egész interjú, ebből semmit nem tudtak megállapítani. Szerintem már rég megvan, hogy kit vesznek fel.
2012. júl. 11. 10:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Kár volt vele bajlódnom, szerintem már rég megvan az emberük. Az interjú elég gáz volt, a csaj szinte semmit sem kérdezett, amiből meg tudta volna állapítani, hogy milyen munkaerő vagyok.
2012. júl. 12. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!