Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Postaforgalmi végzettséggel...

Postaforgalmi végzettséggel csak postán tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
És, ha csak postán, akkor tudok feljebb menni a ranglétrán? -vannak továbbképzések is. Lehetséges, hogy az ügyfelekkel való foglalkozottságból egy más, jobb fizetésű, de hasonló állásban is tudok dolgozni később?
2012. júl. 2. 22:05
 1/3 Filmákné Hajnalka válasza:
Szerintem igen.
2012. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem meg gondold át jobban, biztos akarod-e. A posta egy utolsó szenny. Amilyen követelmény rendszer van, azt nem lehet teljesíteni. Idegileg rettentően leterhel, és szarnak a fejedre, alap igényeidre. Napi 8 órára jár 20 perc szünet, a maradékban rohadhatsz az ablaknál, vigyoroghatsz, és ajánlhatod a biztosításokat. Ja és ha ne adj isten, elszámolnál valamit, nap végén fizetheted saját zsebből a különbözetet. :) Amúgy feljebb lépni lehet, de nem éri meg. Várj 1 évet legalább, és utána dönts, mert lesz egy pár változás az elkövetkezendő időkben a posták terén.
2012. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Mivel elég sok ismerősöm tanult postás szakon és tudtam velük beszélni erről, így már én is tisztában vagyok azzal, hogy idegőrlő és fárasztó.

Amit most tanulok az jól kereső és "szép" munka. De sajnos nincs hozzá tehetségem-ebben többen megerősítettek akik közel állnak hozzám és végig kísérték a tevénykenységeimet-. Így ezt abbahagyom nagy valószínűséggel.

Nincs pénze a szüleimnek, nyáron pedig nincs munka, mire befejezem a vizsgáimat általában minden hely betelik. Szóval inkább szükségből megyek el, mert 21 éves elmúltam...

2012. júl. 3. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!