Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezzel a kettő szakmával...

Ezzel a kettő szakmával mennék valamire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két év múlva érettségizem, és már most szóba jött a továbbtanulás otthon. Először is engem roppant módon érdekel a logisztika, ezért arra gondoltam,hogy nemzetközi logisztikai kereteken belül szeretnék tanulni. Erre a szüleim mondták,hogy valamit még tanuljak ki, mert jó ha az ember több dologhoz ért. A logisztika mellett tetszik a gyógymasszőr szakma is, szóval arra gondoltam,hogy azt is kitanulnám, de azt OKJ berkein belül. Mivel nem szándékozom Magyarországon élni és dolgozni, ezért megkérdezem a véleményetek,hogy ezzel a két állástípussal el lehet-e helyezkedni? Ja, és 2 nyelvismerettel ( német,angol).


2012. júl. 10. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Logisztika úgy tudom hogy jelenleg csak mesterképzésen van, illetve nálunk pl van a gazdálkodás és menedzsment szakirányaként, az okj meg felsőfokú szakképzésekről pedig az a véleményem hogy semmit nem tanítanak(tapasztalat) A masszőr szakma az jó, csak úgy érzem hogy nem vagyunk egy olyan ország ahol ezt lehet nagyon kamatoztatni ellenben az Osztrákoknál az egyik ismerősömnek masszőri végzettséggel milla fölött keres. Azt mondom ha tényleg jó a nyelvtudásod külföldön tanulj tovább, mert a magyar oktatás hiába erős nem ismerik magát az egyetemet külföldön így eléggé nagy hátrányból indulsz:/
2012. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. júl. 11. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!