Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most érettségiztem és dolgozni...

Most érettségiztem és dolgozni mennék egy helyre ahol elég valószínű, hogy felvesznek. De mit írjak az önéletrajzomba? Van egy érettségim és kész. Az adatokat belevéve kb. fél oldal az egész. Még mi mindent írhatnék bele?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyéb képességek?

Hobbi?

Motiváció?

Jövőbeni elképzelés?


Amúgy jobban járnál ,ha elmennél szakmára és akkor még egy piacképes szakmád is lehetne. Mondjuk egy ösztöndíjas szakmával már kereshetnél is.

2012. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hobbi: zongorázás, olvasás, sportolás... [háznál zongoratanár vagyok :)]

motiváció:megélhetés

de hát még ezekkel is olyan kevés

a sulimmal tanulói jogviszonyban vagyok, mert ha mégsem lesz meló akkor megyek vissza tanulni

2012. júl. 11. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha fél oldal, hát fél oldal. Én 26 éve dolgozom, egy helyen. Ha kéne írnom másik munkahelyre önéletrajzot, az enyém sem lenne hosszabb, pedig 4 iskolai bizonyítványom van, + 1 felsőfokú képesítésről, + 1 középfokú társadalombiztosítási ügyintézői.


Legalább nem kell annyit olvasniuk feleslegesen:)

2012. júl. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:) értem

köszönöm

2012. júl. 12. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam : személyes adatok,elérhetőség ,utána az iskoláim időrendi sorrendben visszafelé

majd a szakmai tapasztalat,előző munkahelyek,ha volt bármi diákmelód eddig,írd bele nyugodtan.Legalább látják,hogy jártál már emberek között,akkor is ha nem kapcsolódnak a mostani melódhoz. Én a zongoratanárt is beleirnám

utána beszélt nyelvek,egyéb skillek (pl alapszintű számitógépes felhazsnáló ismeretek,jogositvány,stb)


Nem kell túl bő lére ereszteni. Kicsit formázd meg izlésesen.

2012. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A neten találsz mindenféle önéletrajzot. Csak magadra kell igazítanod. Mellesleg nem kell sokat írnod, és a kevésből is csak a lényegeset. Ami a munkaadódat érinti. Írd be a googliba, hogy önéletrajz, és válogass...
2012. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!