Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet jelentkezni a...

Hol lehet jelentkezni a debreceni TEVA-ba diákmunkára?

Figyelt kérdés

Több embertől hallottam,hogy ott dolgoznak és nem olyan vészes ott a munka.

A Jokernél elvileg lehet oda jelentkezni(habár nekem sosem mondták a Jokernél hogy van ilyen meló),de összevesztem velük az irodában,így nem mehetek oda vissza megkérdezni.

Milyen más lehetőség van oda jelentkezni?Köszi


2012. júl. 14. 15:26
 1/1 anonim válasza:
Én is úgy tudom, hogy a Jokernél van, de a honlapon úgy van feltüntetve (ha jól tudom), hogy csomagolás, anyagmozgatás vagy vmi ilyesmi. Mondjuk én még májusban voltam ott és már akkor azt mondták, hogy nincs munka, de utána egy csomó embertől hallottam, hogy felvették őket ismerős által, szóval ha nincsenek kapcsolataid és még össze is vesztél velük szerintem esélytelen:(. Hogy máshogy hogyan lehetne oda jelentkezni azt sajnos nem tudom.
2012. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!