Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Elemző munkakör pontosan...

Az Elemző munkakör pontosan mit takar?

Figyelt kérdés
Az álláshirdetés úgy van feladva hogy elemző nem ügynöki munka. !!! ez pontosan mit takar? mire számítsak?
2012. júl. 15. 17:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó legalább te leírtad az okokat.. így már oké.. mit miért írtak nem rébuszokba.... most megyek 1 óra múlva... és Miskolcra.. nem tudom mi lesz ez igaz.. de már 3 éve keresek munkát és megpróbálom...hátha mégis valami jó sül ki belőle.. igazából egy lehetőséget sem szeretnék kihagyni... majd délután leírom mi volt.. az amit te írtál és majd rájövök hogy fölöslegesen mentem be.. de azért én bízom benne hogy végre sikerül már valami találnom...
2012. júl. 16. 12:12
 12/12 whitenigga ***** válasza:

Na mi volt? :D

(Én is ügynöki munkára gyanakszom.)

2012. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!