Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fundamentához szeretnék menni...

Fundamentához szeretnék menni tanácsadónak!? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Mármint, hogy házaló ügynöknek? :P
2012. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen!;)

Esetleg valami érdemleges vélemény, tapasztalat?

2012. júl. 16. 14:37
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát, szerintem jobban jársz, ha "éhenhalsz", mint ha ilyen biztosítókhoz szegődsz.

Jellemzően ki kell váltani hozzá a vállalkozóit, vagyis akkor is perkálnod kell vagy 50ezret az államnak havonta, ha semmi bevételed nincs. Ha meg megadott időn belül felmondja az ügyfél a szerződést, akkor visszaveszik a jutalékodat.

Ha munkanélküli maradsz, akkor azzal legalább nem adósítod el magadat.

2012. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

Én próbáltam! Sajnos... Utána hitelt kellett felvennünk a megélhetéshez, mert a jövedelmem havonta minusz 50000 volt!!! Jótanács, fogadd meg!

2012. júl. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%
Én 2 hónapja kezdtem el a Fundit, mindenben segitettek, korrektek, képeznek, nekem csak pozitiv tapasztalatom van, ha van kérdésed ezzel kapcsolatban irj privit
2012. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező!


Bár a dátum szerint eltelt egy kis idő a kérdésed feltétele óta, azért válaszolok.

Személyesen érintett vagyok a kérdésben, révén Fundamenta személyi bankár vagyok. Szeretettel várunk a csapatba! Általában arra szoktam rávilágítani a még bizonytalan emberek esetében, hogy kétféle véleményt tudnak követni, ők döntik el, melyiket választják. Vannak, akik szerint ez nem kifizetődő munka. Tudod mi az érdekes? Ezt olyanok mondják, akik nem dolgoznak, nem dolgoztak itt. Hogy mennyire tekinthetők hiteles forrásnak, ezt a megítélésedre bízom. Aztán vannak olyanok is, akik bár voltak itt, megmérettek, de könnyűnek találtattak. Ők is azon a véleményen vannak, hogy ez nem jelent megélhetést. Érthető, hiszen ők ezt tapasztalták. Én 2009 óta dolgozom itt. A legjobb helyen vagyok, ezt nyugodtan kijelentem. Kemény munka. Ha mást hallottál, ne hidd el. Dolgozni kell a sikerért. Olykor még talán szenvedni is. De ha ezt a terhet elbírod, a szemébe tudsz nevetni minden hitetlenkedő és gúnyolódó embernek, mert olyan életszínvonalat érhetsz el, amelyről ők legfeljebb álmodnak. Ehhez tisztességesnek és kitartónak kell lenned. Ha ezt vállalod, itt a helyed!

2012. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Aztán vannak olyanok is, akik bár voltak itt, megmérettek, de könnyűnek találtattak."


Mi van, már Istent is játszotok...?

2012. szept. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Emberek vagyunk. Mi is, akik itt dolgozunk, ti is, akik ilyen, vagy olyan indíttatásból negatívan nyilatkoztok.

2012. szept. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves 6-os!


Ha olyan szavahihető ember vagy,

ahogyan azt az itteni 29%-od is jelzi, akkor az Isten mentse meg az ügyfeleket tőled! ;)


Én is voltam majdnem 1 évig a Fundamentánál,

de el kell mondanom máshol sokkal jobban jártam anyagilag ugyanilyen statuszban mint bankár és vállakozó egyben!

Én amit nehezményezek a cégnél, hogy nagykn MLM-es!

Máshol azért ez nem így megy.

Persze még mindig jobb, mint egy biztosító!!


Végezetül csak ennyit mondanék.

Attól függ!Én is voltam majdnem 1 évig fundamentàs.Ha jó csapatba kerülsz, akkor talán,ha nem akkor csak ki leszel használva.Szépen fel van építve kívülről a dolog,de mikor jobban belelát az ember rájön,hogy csak egy kis láncszem a vezetője előrelépésében,a pontok és pénzek osszehozásàban, amit lefölöznek a felette lévők.Mivel ott egy "vezető" valójában nem olyan vezető,mint egy másik cégnél, csupán jókor volt jó helyen.Ott egy sima érettségivel is "vezetővé" válhatsz pár hónap alatt,míg egy normális cégben nem így megy.Én 2 embert messziről elkerülnék a helyetekben!L.Pétert és G.Màriát!!!Amúgy a terméke tényleg number 1, rugalmas stb,igényesek az eszközök,de én kicsit drágának találtam a 40 ezres oktatàsokat, amelyek kötelezőek (de valamiért ezt interjún sose mondják el szinte).A meetingek jók szoktak lenni, azzal nincs gond!Az irodavezetők elég flegmák, és számolni kell irodabérleti díjjal havonta + más költséggel is.Akinek van ideje és anyagi tőkéje a drága oktatásokra plusz idege a sok nem túl okos embert meggyőzni ezen a telített piacon, hogy miért éri meg neki kifizetni a drága nyitási díjat az sikeres lehet! ;)

2013. okt. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Még annyi,

érdemes elgondolkozni azon,

ha az embert nagyon hívják valahová! ;)


A komolyabb munkahelyeken több körös interjúkra kell menni,

amin jól megizzasztanak,

de azt gondolom nem hiába!

2013. okt. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!