Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » állásinterjún voltam, szerinte...

állásinterjún voltam, szerintem felvesznek, ma pedig jött egy levél hogy állásinterjúra várnak, menjek vagy ne?

Figyelt kérdés
a mai nagyon tetszett, de akkor biztos ha aláírjuk a szerződést és még nincs vége a kiválasztásnak, a pénz is jó minden, menjek el erre a másikra?
2012. júl. 16. 14:30
 1/8 Antimod ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes, amíg semmi nem biztos. Ne ess két szék közül a pad alá.
2012. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Ha alá is írtatok szerződést, valszleg próbaidőn leszel eleinte, ami alatt minden indoklás nélkül eljöhetsz a cégtől, ha a másik jobb ajánlat.

Sok sikert!

2012. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem írtam alá semmit eddig még, és próbaidőn lennék egy ideig ha felvesznek. Igazából a másik céghez elkeseredésemben jelentkeztem, de ennél jobb ajánlatot kizárt hogy tehetnek mint amilyet ma kaptam, ezért dilemmázok
2012. júl. 16. 14:54
 4/8 A kérdező kommentje:
esetleg vki más még?:)
2012. júl. 16. 15:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Lenne egy kérdésem ha megyek interjúra illik azt mondani hogy gondolkozási időt kérek hogy elfogadjam e, csak mert így 2 vasat fogok a tűzben tartani? Ha netán azonnali kezdéssel keresnének munkatársat
2012. júl. 16. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Először menj el a másik állásinterjúra is ,nehogy a két szék között a padlóra ess,hiszen a másik helyen sem mondtak semmi biztosat.

Meghallgatod azon a helyen is,hogy mit ajánlanak és ha tetszik elfogadod és mivel itt is próbaidőn leszel,ha jeleznek a másik cégtől,hogy mehetsz,akkor egyszerűen leszámolsz és kész.

2012. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
milyen állásokra jelentkeztél és hova, ha szabad tudnom, mert ahogy értelmeztem te leadtad 2 állásra és mindkettőtől felhívtak. Én leadtam már kb. 30 állásra és eddig sehonnan semmi... pedig több végzettségem is van és elég jók.
2012. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

milyen végzettséged van hova adtad le, milyen munkakörbe? milyen ismereteid vannak?


Egyébként rosszul értelmezed, sajnos:D

Többre is már beadtam

2012. júl. 18. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!