Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettség kell egy...

Milyen végzettség kell egy gyárba MEO-s-nak?

Figyelt kérdés
Nekem van érettségim,meg 2 szakmám,csak nem tudom,hogy juthatnék be egy ilyen helyre,vagy ide csak a "csókosok" juthatnak be,akiknek vannak ismerősei?Milyen végzettség kell hozzá?
2012. júl. 21. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
De könyörgöm mit kell MEO-zni?Gépipari alkatrészeket vagy zsemlét?Olyan technikusi végzettség kell mint amilyen szakmához a MEOzandó darab tartozik.
2012. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ehhez is végzettség kell. Attól függ milyen minőség ellenőrnek mész ahogy az első is írta. Mert nem mindegy hogy alkatrészeket ellenőrzöl le vagy élelmiszert, vagy befőttes gumikat. Ha jól tudom ehhez komoly végzettség kell minimum technikusi főiskola. Ha csókos vagy valahol bekerülhetsz oda talán sima szakvégzettséggel és betanítanak de erre elég kicsi az esély.
2012. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nálunk betanított operátorok "meóznak", kábelgyár...


gyógyszergyárban minimum gyógyszerészeti asszisztens


;)

2012. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi az hogy technikusi főiskola??

Talán főiskola,de még az se kell,a másik meg az,hogy egy gyárba nyílván nem zsemlét kell meózni..Fémipar,maradjunk ennyibe,az egyik helyen villanyszerelői végzettség kellett.

2012. júl. 21. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Én voltam meós kábelgyárban és bőrgyárban. Eladó a szakmám, de a legtöbb gyárban 8 általánossal meózhatsz ha betanítanak. Inkább rutin kell ehhez, mint végzettség. Egy időt eltöltesz a gyártósoron és ha ügyes vagy, vagy jó helyen nyalsz akkor kineveznek meósnak.

Nálunk pl. a műszakvezetőknek is csak az általános iskolájuk van meg. Na és?

Volt hogy bekerültek egyetemisták dolgozni hozzánk, vagy egyéb szakmákból érettségizett emberek(műkörmös, masszőr, felszolgáló) és nehezebb volt őket betanítani a munkára mint azt, akinek csak az alap iskolája van meg, de életében gyárban dolgozott.


Üdv: egy gyári betanító


25/N

2012. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!