Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sürgősen pénzre lenne szüksége...

Sürgősen pénzre lenne szükségem, mert kiszeretnék venni egy lakást, van is spórolt pénzem, de a 2. havi kaucióra nincs. Honnan szerezzek szerintetek pénzt?

Figyelt kérdés
Szüleimnek nincs annyi és nem akarom őket nehéz helyzetbe hozni.Pont azért költözök,hogy dolgozzak és őket is segíthessem
2012. júl. 23. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Költözz össze valakivel, olcsóbb lesz.
2012. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Így is ketten költözünk,sajna!De köszi
2012. júl. 23. 19:33
 3/11 anonim ***** válasza:
És akivel összeköltözöl, nem tud megelőlegezni annyit? Később, ha dolgoznál, visszaadnád.
2012. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

megtudna,szerencsés,mert a szülei támogatják anyagilag.De éppen ezért nem kérek tőle,mert nem is tőle kapnám,hanem a szüleitől.

Meg jóban vagyunk és már van munkalehetőségem is,vele fogok élni hosszú ideig,már büszkeségből sem szeretnék 20000 forintért könyörögni neki.

Rossz,hogy másoknak ez 1 éjszakai buli ára,nekem meg a boldogságom lenne,hogy előrehaladjak,hogy dolgozzak,tanuljak.:(

2012. júl. 23. 20:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem örökbe kérnéd, a munkádból szépen visszafizeted, amint tudod. A szükség nagy úr, néha a büszkeségből is le kell adnunk, hogy előbbre jussunk.

Szerintem kérd meg.

2012. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot,de nem hiszem,hogy vele szemben félre tudnám tenni a büszkeségem,meg bevallom nem is akarom.Csak kifundálok valamit.Néha azt kívánom bár lenne egy jótevő tündér,aki kicsit megkönnyítené az életemet!:))
2012. júl. 23. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá, hogy tündérek nincsenek.


20 ruppó pedig nem a világ, első hónapban vissza tudnád neki adni.

Amúgy ha jól értem így is rá vagy utalva (mert ha lelép az albiból akkor egyedül nem fogod tudni fizetni), úgyhogy ez már nem oszt nem szoroz.

2012. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hozzászoktam,eddig is mindenért egyedül küzdöttem meg és vannak elveim,amiket nem adok fel.

Lehet,hogy te könnyen kérsz kölcsönt,én nem ilyen családból származom.

2012. júl. 24. 19:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kölcsönkérni ciki - az a gazdaság része. Max. fizetsz érte kamatot és akkor nem kértél szívességet sem.

Nem visszaadni, na az a ciki.

2012. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
persze,de ez nem a barátom pénze,hanem a szüleié!az azért más.legalábbis az én szememben.:/
2012. júl. 24. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!