Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

TELEMARKETINGES TERÜLETEN DOLGOZOM,IMMÁRON 2 ÉVE,ÉS UGYE,MINT TUDJUK ELADNI VALAMIT TELEFONON A MAI VÁLSÁGOS IDŐSZAKBAN NEM EGYSZERŰ FELADAT...

Viszont nekem eddíg úgy gondolom szépen ment,voltak persze nehezebb napoök,mikor minden egyes fillérért meg kellett kűzdenem,de ez mostanra általánosult,s elmondhatom,hogy az eddigi jó jutalékomból mára nulla ft-ra leredukáltam a fizetlsemet ezzel a teljesítményemmel.Ami érdekesség,hogy vannak ugye rajtam kívül sokan értékesítők, s most annak megy nagyon jól,akik arrogánsa,erőszakosan,sokszor illetlen mondatokkal adnak el-tőlük valamiért sokkal több mindent vesznek.Én nem tudom magamat megerőszakolni,nem vagyok az a típus,aki leteper valakit a cél érdekében,bennem van empátia-viszont úgy látom ,hogy tornyosulnak a fejem felett a felhők,s ha így folytatom,kb 2 hét múlva nem lesz munkahelyem,ugyan is ha nem tudunk teljesíteni,akkor 2 hét múlva elküldenek.

Segítsetek legyetek szívesek, hogy hogyan tudnék nagyon gyorsan változtatni a dolgokon,mert penge élen táncolok-kifizetni valóm meg bőven akad!!!



2012. júl. 26. 09:29
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:
Szar ügy. Válts munkát. A tukmálás sose volt kifizetődő, és soha nem is lesz az. Nem is értem, hogy tudja valaki ezt csinálni évekig. Nekem már a gondolattól hányingerem támadna...
2012. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,teljesen igazat kell,hogy adjak Neked!És én is így érzem,de az elején még nem is így kellett csinálni,mint most-teljesen más rendszerrel dolgoztnk,a helyzet mostanra nagyon megváltozott...
2012. júl. 26. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!