Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Járt már valaki állásinterjún...

Járt már valaki állásinterjún a Raiffeisen Bankban? (V. Kerület Akadémia utca)

Figyelt kérdés

Még sosem hívtak be, sőt tájékoztatást sem kaptam az adataim kezeléséről.

Az a sok-sok álláshirdetés kamu lenne? Kiket hívnak be egyáltalán?

Miért van az, hogy nem hívnak be, holott a leírt kritériumoknak megfelelek?



2012. júl. 26. 19:55
 1/3 A kérdező kommentje:
és az önéletrajzom és motivációs levelem se pocsék...Több HR-es és fejvadász is megmondta!
2012. júl. 26. 20:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem a mult heten felhivott egy ur, de nem tudtam bemenni, mert elromlott az autom. En tovabbra is IT-s vagyok...es ilyen melora jelentkeztem...megvan a szam is elmentettem.

2012. júl. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Örülj neki, hogy behívtak.

Röviden tömören: 2006-ban végeztem a Pénzügyi és Számviteli Főiskolán, a pénzügyi munkatárs pozíciótól kezdve az ügyfélreferensi poízción át a számlavezetői munkatárs pozícióra beadtam pályakezdőként, majd később tapasztalt emberként a pályázati anyagomat. Kb. 100 db pályázatról van/volt szó.

Automatikus emaileket kaptam, semmi állásinterjú.


A BB-ben voltam, viszont az ottani ismerősöm befeketített a HR-nek, mivel azt mondta, hogy egy nyomorékkal nem akar közös levegőt szívni. Azóta a Köszönjük a jelentkezését stb stb levelet kapom/kaptam.

2012. júl. 27. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!