Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 évesen, B kategóriás...

20 évesen, B kategóriás jogsival, érettségivel, középfokú német és alapfokú angol tudással jelentkeznék villamosvezetőnek. Van valami esélyem, vagy csak a diplomásokat veszik fel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi elég. A járművezetők egy se diplomásak.
2012. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
villamosvezetőnek_? sztem még érettségijük sincs, nem hogy diplomájuk
2012. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Villamosvezetőnek B kategóriás jogsi sem kell! Csak előny!

A villamosvezetőhöz


-Betöltött 20. életév

-8 általános

-Erkölcsi bizi

-Orvosi alkalmassági az az vasútorvosi alkalmassági

-Bejelentett Budapesti lakóhely

-Adó kártya

-TB kártya

-Érvényes személyi igazolvány


Elöny a B jogsi PÁV vizsga Éretttségi Diploma stb..

www.villamosoktatas.hu itt tudsz olvasni az anyagokról!


Amugy egy 6 hónapos tanfolyam és baromi nehéz a vizsga.

Szóbeli vizsgából áll az egész van Kresz F.1-2 Jelzési Forgalmi Utasítások Müszaki Híbaerháritás tan stb..


Nekem meg van Villamosra a jogsim sőt trolira és Buszra is mivel BKV ztam közel 5 évet! :)


De ne reménykedj hogy felfognak venni ha nincs csókod akkor diplomával sem vesznek fel ha van csókod akkor akkár 8 általánossal is.


Undorító egy ágazat szerintem ne akarj villamosvezető lenni.. tudnék mesélni dolgokat hogy szurnak ki a kollégákkal.


Amig a jelenlegi vezetőség van a villamosnál felesleges menni..

Ugysem fognak fel venni meg van hírdetve egy tanfolyami tájékoztató be hívnak részarányosan 700 emberből 500 at és a tanfolyamra felvesznek 40 et akik csókosak..


Tehát esélytelen én annó 2007 ben mentem simán felvettek utcáról mivel nem volt ember akkor voltam én is 20 éves A,BE,CE,TR kategóriával 21 évesen megcsináltam a D kategóriát is + ba és buszoztam és troliztam utána egy ideig.


Pályakezdőknek ugródeszkának nagyon jó ha rám halgatsz akkor javaslom a metróval probálkozz vagy a trolival! :)


A trolihoz szakmunkás bizi kell és előny az érettségi és oda is 20. év kell csak annyival bővül a kör hogy oda minimum 2 éves B kate jogsi és PÁV2 es vizsga! :)


Sok szerencsét


egy ex BKV -s :P XD

2012. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


00:47-es írtam privátot,nagyon örülnék ha válaszolnál! :P

2012. júl. 30. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!