Youtube social blade?

Figyelt kérdés

Ha Social blade partner szeretnék lenni...

1.: Kell érte valamiféle pénzt befizetnem?

2.: Kapok nézettségért pénzt? és hogy?


2012. júl. 30. 03:26
 1/6 anonim válasza:

1. Ha ennyit nem tudsz, ne is legyél partner

2. Nem kell érte fizetned, csak megdolgoznod, mivel nem 3 feliratkozótól kapod meg a partnerséget. Legalább napi 1000 videomegtekintés

3. Igen, kapsz érte pénzt, de ne hidd, hogy milliókat. Napi ezer videómegtekintésnél kapsz a hónap végén 0.6 centet (tapasztalat). Hiába írja Social blade-en, hogy 60-70$ / hónap, ez nem igaz, és nem is azt kell nézni.


Akkor legyél partner, ha eredeti videóid vannak, különben jelentés és csatorna törlés lehet. Jelenlegi csatornámon 300feliratkozó, 15000 videómegtekintés van, mégse lehetek partner, de SB-nél nem is akarok! Elrontaná az egészet, mivel csak úgy nem mondhatod le! Barátom csatornáján 200subscribe van de több, mint 20000megtekintés és sp partner, napi ezres nézettsége megvan, 0.2centet kapott. Ennyit erről. Tanácsom, hogy gyűjtsd a feliratkozókat és egy nagy céghez menj, vagy hagyd hogy valamelyik cég felkérjen.

2012. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elnézést rosszul írtam, barátomnak nem 20000 a videómegtekintése, hanem egy 0-val több! (200000)
2012. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utólag utánanéztem.

Csak kiraktam a kérdést ide, ha nem találnék választ.

(Megjegyeztem az elsőre : "ha ezt nem tudod, akkor inkább ne is legyél partner."

Köszönöm a választ.

Nekem egyébként 300ezer felett van a nézettség.

2012. júl. 31. 23:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és minden videóm saját.
2012. júl. 31. 23:20
 5/6 anonim válasza:
ha gameplay-ezek az sajátnak minősül?vagy csak akkor nem saját,ha pl. más zene megy benne,meg ilyenek?
2012. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kovács Nemmondommeg válasza:
Socialbladel max 1 vajas kenyérre szerzel pénzt
2013. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!