Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon sok "albérletközvetítő"...

Nagyon sok "albérletközvetítő" munkahirdetést látok mostanság, mindenféle képzettség nélkül odaveszik az embert. Szerintetek megéri menni? Biztos valami ez?

Figyelt kérdés

#ügynökség #albérlet #iroda #albérletközvetítő
2012. júl. 31. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosnak nem biztos, de ami tény, h nagyon sz@rok az ingatlanközvetítők ma Bp-n. Tisztelet a kivételnek! (Kb 20-ból 1). Hazudoznak, bunkók, ők diktálnak, h mikor lehet megnézni egy ingatlant, a kiadóval/eladóval erőszakosak egészen addig, amíg alá nincs írva a szerződés, utána senkit nem visznek a lakásba... Volt tapasztalatom bőven az ingatlanosokkal bérlőként/vevőként, tulajdonosként/kiadóként is. Aki telefonban megnyerő volt, az az életben már egy sunyi képű cigány... Ááá!

Szóval ha jól tudod csinálni, akkor sikeres lehetsz. Én is gondolkodom rajta egy ideje, kösz, h eszembe juttattad. :)))

2012. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm életszerű válaszod!


Szerintem én sem tudnám ezt így, ilyen sunyi módon rászedni az embereket. Az én világom sem ez :)

2012. aug. 3. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!