Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát válasszak?

Milyen munkát válasszak?

Figyelt kérdés

Egyszobás lakásom lenne két/egy kutyával.

Őket szeretném eltartani.

Én amúgy nem vagyok egy igényes "fajta".

Még fiatal vagyok, úgyhogy nincs végzettségem. (5/4 tanuló, gimi)


Értelmes válaszokat várok!!


2012. aug. 2. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

egyszobás lakásba nem szerencsés kutyát vinni, nem, hogy kettőt. a macska jobban viseli a magányt és a kisebb helyet, mert magasságokban is gondolkodik, nem csak a padlóban.


melót pedig úgy válassz, ami érdekel. elsősorban. Hiába mondom, hogy plasztikai sebész vagy android fejlesztő, ha egyikhez sincs kedved és képességed.

2012. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A szoba mérete is számít.

Amúgy azért is van két kutya, hogy elfoglalják egymást amíg nem vagyok otthon.

Meg azér írhatnátok egy-két foglalkozást.

2012. aug. 4. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel még diák vagy ezért feltehetően diákmunkát, nem tudom hol laksz, pesten eléggé sok a lehetőség, főleg ősztől, mert ilyenkor sok helyről kikopnak az emberek (vége a fesztivál szezonnak, valamint sokan végeznek a sulival, megszűnik a jogviszonyuk, ah@va mindenkit felvesznek az a call center, sz@r meló de kezdetnek jó, amúgy dolgozhatsz, moziban, mekiben stb, valamint ha tudsz nyelvet akkor valamilyen adminisztratív melót is csinálhatsz.Ha tudsz programozni c c plussz plussz java,mysqlt akkor pedig 1000 huf fölött lenne az órabéred, valamint sok esetben otthon is tudnál dolgozni.Ha pedig a jövőre nézve kérdezed hogy majd mit szeretnél csinálni akkor orvos,mérnök,közgazdász a sorrend persze 1 jó suliban elvégezve és a legfontosabb hogy érdekeljen és legyél jó a választott területen.Suli mellett vállalhatsz diákokat akiket korrepetálsz, valamint saját példámból lehetsz akár személyi edző is, a kérdés hogy mi a hobbid, miben vagy jó.
2012. aug. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem diák-munkára gondoltam, hanem rendes felnőtt munkára.

Élőre el akarom dönteni, hogy mi szeretnék lenni.

2012. aug. 6. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!