Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik az elvárások a boltvezető...

Mik az elvárások a boltvezető helyettes munkakörben? Nehéz munkakör?

Figyelt kérdés

Nem nagy boltba keresnek boltvezető helyettest. Meg van hozzá a szakirányú végzettségem (kereskedelmi tecnikus). Viszont szakmai tapasztalatom nincs, csak egy háromhetes nyári gyakorlatom volt, mint bolti eladó.


Nagyon szeretnék elhelyezkedni ebben, vagy más kereskedelmi munkakörben, csak gyermekkoromban rákos voltam, és az a baj, hogy ebből kifolyólag rendszeresen rosszul vagyok még a mai napig is, ami miatt félek, hogy alkalmatlan leszek rá.


Ma kb. másfél órát mentem, bár abból egy óra volt a tényleges menés, mivel fél órára le kellet ülnöm az utcapadokra. Mire hazaértem, és felmentem a lépcsőn, már úgy lihegtem, hogy egy szót nem tudtam mondani, rögtön pihennem kellet. Nagyon erőtlennek éreztem magam, mire hazaértem, és az a baj, hogy ez rendszeres.


Orvosnál is voltam ezzel kapcsolatban, és sajnos azt kell mondanom, hogy még csak nem is foglalkoztak vele. Semmit nem tettek, hogy jobb legyen.

A leszázalékolás folyamatban van, de mivel fel sem írták a fő problémámat, hiába mondtam el mindenhol, ezért nem tudom, mennyi esélyem van ott. Nem tudom, hogy ez a rosszullét milyen orvosi szakterületre tartozik, hová érdemes elmennem vele?

Akkor vagyok rosszul, ha sokat állok, illetve megyek.


Ez az egészségi állapotom mennyire hátráltatná a fenti munkakör elvégzését? Illetve a kereskedelem terén milyen munkát tudnék így elvégezni? Van esélyem, érdemes jelentkeznem?


Az önéletrajzomban hogyan említsem úgy az egészségi állapotomat, hogy az ne legyen hátrányos, de hazudnom se kelljen?

Azzal lehet rosszat tennék, ha meg sem említem, és az első nap rosszul leszek, tehát kénytelen vagyok szólni erről.


Főképp részmunkaidőben szeretnék elhelyezkedni. A havi bér mellékes, már havi 20-30.000 Ft-nak is már örülnék, csak annyit szeretnék, hogy vegyék tudomásul az egészségi állapotom, és ne várjanak el többet, mint amire képes vagyok.



2012. aug. 2. 22:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben már túl vagyok az önéletrajz beadásán, így nem lényeges a kérdés.
2012. aug. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!