Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom miért, de félek az...

Nem tudom miért, de félek az álláshirdetésektől, az álláskereséstől, hogyan léphetek ezen túl?

Figyelt kérdés
Régóta álláskereső vagyok, közben befejeztem a főiskolát, és a nyelvvizsgát is összehoztam, úgyhogy kiadták a papírt. Munka mellett képtelenség lett volna számomra. Társkeresés terén is van mit tenni... Valami alakul, és ahhoz is munkahely kell azért, 200km-re, emiatt sem tudom felé szabadon elengedni magam, és albérlet is kell. Nagy lépés ez így nekem, de el kell indulni önállóan valahogyan. Tudom. Mégis, elindulni nagyon nehéz...
2012. aug. 4. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elején szerintem mindenki fél, mert egy teljesen új helyzet. Én mindegyiknél parázom, mert tétje van. Ugyanakkor már gyakorlatot is szereztem az interjúzásban és inkább egy beszélgetésnek élem meg. Sokat dobott az önbizalmamon az is, hogy rengeteg több körös interjún voltam és mindig a végére értem, csak ott a legjobbakkal nem tudtam már fel venni a versenyt, mert ők a megnyerő személyiségükön túl, már sokkal tapasztaltabbak is voltak. Utólag visszatekintve, csak a kitartásomon múlt, hogy végül lett munkám, bár akkoriban már nagyon gyengének éreztem magam.
2012. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, még nagyon az elején vagyok mindennek, de nem adom fel.
2012. aug. 7. 18:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!