Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki nem fizetett maga után...

Aki nem fizetett maga után TB-t és fizetési kedvezményt kért a NAV-tól! Mi történt, mennyi idő után válaszoltak, adtak kedvezményt?

Figyelt kérdés

Úgy értem miután levelet írtatok, mik történtek egész pontosan?

Kértek valami igazolásokat, vagy bármit tőletek, mit vizsgáltak? És mikor jelentkeztek a levél beadása után, Adtak kedvezményt? Mi alapján döntöttek?



2012. aug. 6. 18:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Neked az önkormányzat bírálta el a kérelmedet? És hogyan zajlott? Néhány részletet írj már légy szíves, ha végigjártad!
2012. aug. 6. 18:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jártam végig, csak utána érdeklődtem, aztán be se nyújtottam, mert körberöhögtek volna, számukra túl jól keres a párom :D De letöltöttem a kérelmet, és mindent meg kell adni, hogy akivel laksz mennyit keres, milyen házatok van, van e kocsitok stb...
2012. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magyarul semmit nem tudsz a folyamatról, az elbírálásról. Akkor minek irkálsz ide feleslegesen? Nem az a kérdés, hogy ugyan benyújtsam-e, hanem miután benyújtva a kérelem, azután mi hogyan és mi alapján történik.... Próbáld máskor értelmezni a kérdést. Az első mondatom alapján már nem írtál volna, ha bölcs lennél.
2012. aug. 6. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem éri meg kedvezményt kérni, mert akkor mindent elővesz a NAv és kutat.

Nekem az exem nem fizette maga után két éven keresztül, bement és kiszámolták azt, mennyi az elmaradása. Majd mondta a hölgy, hogy most kezdje el fizetni a 6390-et és minden hónapban a tartozásból törlesszen valamennyit. Amikor úgy gondoljuk hogy az elmaradás rendezve van, akkor menjen be a NAV-hoz, nézesse meg, hogy mennyi még az elmaradás, hiszen a kamat az sajnos ketyeg , azt egyben már ki tudja fizetni ha kell és akkor le van tisztázva. Így nem kutatgatnak utánad, nem ellenőrizgetnek feleslegese, hogy akkor mégis miből élsz, meg hogyan.

Persze ez csak az én meglátásom, remélem nem gond hogy leírtam, csak segíteni akartam.

2012. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!