Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális fizetési...

Mennyi a reális fizetési igény egy logisztikai munkatársnak?

Figyelt kérdés
A pályázati kiírásban kérik és fogalmam sincs mennyit írjak. Ha sokat kérek az sem jó, ha keveset az sem. Miért nem tudják megmondani, hogy ennyit adunk én meg eldönthetném, hogy vállalom e? Ez kicsit úgy tűnik, hogy licitálni kell és a legkevesebbet kérő nyer:)
2012. aug. 7. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem számold ki első körbe reálisan, hogy mennyibe kerül neked a havi megélhetésed aztán rakjál rá egy kevéske költőpénzt is de ne sokat mondjuk 20-30e Ft-ot. Most mennyinél tartasz?
2012. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó, de én arra vagyok kíváncsi, hogy ilyen pozícióért körülbelül mennyit szoktak adni. Hiába írok én 250 ezret, biztos nem kapom meg, de túl keveset se akarok írni. Amúgy meg ez szerintem egy nagyon tisztességtelen kérdés. Tudom, hogy szokták gyakran kérdezni, mindig gondban is vagyok, hogy mit írjak.
2012. aug. 7. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Tisztességtelen, valóban. És úgy van, azt veszik fel, aki a legkevesebbet kér. Nálam már itt le is írta magát a cég.

Dehát tudom, hogy kevés a munkahely, és az ember nem válogathat.

Írd be azt a minimumot, ami alatt nem dolgoznál, meg jó, ha tól-ig összeget írsz oda.

Igen, én is jártam már úgy, hogy beadtam a jelentkezésemet pénzügyi asszisztensnek. Az előző munkahelyemen 250.000-et kerestem, de volt kollégám, aki 350.000-et. Aztán beadtam egy helyre, kérte a bérigényt, hát nem akartam nagyon pofátlan lenni, beírtam, hogy 200.000. Aztán másnap láttam a neten, hogy ott is hirdetnek, ott ott volt, hogy bruttó 120.000. Persze fel sem hívtak, de jobb is, mert azért enyhén pofátlan az ötlet.

2012. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-s vagyok, ja és szerintem itt senki nem fogja tudni neked ezt megmondani, mert függ attól, hogy hol, meg milyen cég. Multik általában jobban fizetnek, állami cégek kevesebbet, ha kis magyar cég, akkor meg a kötelező bérminimumot adja, bármilyen munkakörért.
2012. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. aug. 7. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a minimálbért tartja a legtöbb munkáltató reális fizetésnek.Úgy is talál olyat aki annyiért is bevállalja és tökéletes rabszolga. Én mondjuk a nettó 120.000,- Ft-ot legalább kérnék. A logisztikai munkatárs csak nem raktáros?
2012. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!