Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pontosan mit csinál egy...

Pontosan mit csinál egy gyártástámogató mérnök?

Figyelt kérdés

Gépészmérnök vagyok, munkahelyet szeretnék váltani. Rengeteg ilyen pozíciót hirdetnek, de sehol nem találom, hogy mivel is kell ott foglalkozni.

Jelenleg technológusi munkakörben dolgozom, ha jól tippelek, akkor ez ennek a pozíciónak a leszűkítése.


Esetleg tad valaki segítnei?



2012. aug. 8. 08:00
 1/5 A kérdező kommentje:
senki nem tudja?
2012. aug. 8. 14:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Mért nem kérdezed meg a cégtől hogy pontosan mit is kéne csinálj? De gondolom ha gépészmérnököt keresnek és jó vagy akkor meg fogod tudni csinálni.
2012. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bryan álnév válasza:
31%
gyártásvezető mérnök makszimum ez lehet akármijen ág zene épitöipar STB STB
2012. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Mért nem kérdezed meg a cégtől hogy pontosan mit is kéne csinálj?"

Nem tudom, voltál-e már állásinterjún. Az egyik tipikus kérdés, hogy "mesélje el, maga szerint mit fog csinálni". A másik: "miért pont ezt a pozíciót jelölte meg". Így tovább. Ezekre nem felelhetem azt, hogy "há' azé', mer ez a pozícijó vót fenn a neten", hanem kellene valami értelmes választ adni.


"De gondolom ha gépészmérnököt keresnek és jó vagy akkor meg fogod tudni csinálni." -> Itt az, hogy meg tudom-e csinálni vagy sem, nem számít. Először az állásinterjún kell túlesni, ahol nem a tudás a lényeg, hanem hogy hogy tudod magad eladni...

2012. aug. 10. 06:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van még nem voltam állásinterjún, és eszembe se jutott.
2012. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!