Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » START kártyát igényelhet...

START kártyát igényelhet olyan is, aki már dolgozott egy hetet?

Figyelt kérdés
Szóval, ha munkába álltam már, és szerződést is aláírtam, de egy hét után kiléptem, még igényelhetek start kártyát?

2012. aug. 8. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
a "sima" start kártyát nem, mert start kártya annak jár aki első ízben létesít munkaviszonyt. Bu.ta voltál hogy nem igényelted meg a kártyát, amikor felvettek, de menj be a navhoz (apeh) Próbaidőn voltál még? Ha még nem írtad alá a felmondást igényeld meg, de mindenképp menj be az apehhez vagy hívd az ingyenes számukat
2012. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajnos igen... úgyhogy nem tudom mi lesz. de az a baj, hogy sok helyre azt írják, hogy jöhet pályakezdő, de START kártyával...


ezzel a munkahellyel jól megjártam...

2012. aug. 9. 08:59
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint aláírtam s felmondást...
2012. aug. 9. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha csak próbaidő volt akkor menj be feltétlenül a navhoz vagy hívd fel őket, mert ez csak próbaidő, és így lehet hogy megkapod. Ha nem akkor regisztráld magad újra a munkaügyibe 3 hónap múlva jogosult leszel a start bónuszra, ki tudja mikor kapsz állást.

A navot mindenképp fel kell hívnod, ne görcsölj hívd fel és kész


Mi volt a baj az állással?

2012. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! majd igyekszem utánajárni. hát sajnos nem egészen olyan volt, amit elképzeltem, és nagyon sokat megköveteltek. 12 órába kellett mennem rögtön az első hetemen, és nem volt szünetem, csak pár perc. plussz mások feladatait is nekem kellett csinálnom, amihez pedig nem értek...
2012. aug. 13. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!