Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzszerzés - de hogyan?...

Pénzszerzés - de hogyan? 16éves vagyok, tudok spórolni, van bankkártyám, pár ezer forinttal csak. Mától elkezdek játszani a pokerstarssal. Ott van befizetési bónusz? Mert azt tudom hogy a minimum az 10$?

Figyelt kérdés

Esetleg valami tipp vagy kisebb munkák a neten amit ellehetne végezni?

Szeretek sokmindent csinálni, írok üzit ha lenne valamiféle ötleted. Köszö nöm a válaszokat!


2012. aug. 12. 16:11
 1/5 AtthysKA válasza:

Igen van befizetési bónusz, de nem ajánlom, hogy 16 évesen regisztrálj... Miért is?

Mert a minimum korhatár a kp-s pókernél 18 év.

Szóval hazudnod kell az életkorodról a regisztrációnál, amit persze megtehetsz, mert senki nem lát a monitoron keresztül. Majd befizetsz a bankkártyádról, és a kutya nem fog kérdezni semmit, nyugodtan játszhatsz a pénzzel. A baj akkor fog kezdődni, ha esetleg nyersz és ki szeretnél venni pénzt. Itt bekérik majd személyi másolatot, és ha a regisztrációnál 18 évesnek adtad ki magad, de a papíron nem az van, a számlád zárolják, a pénzed elveszik, és nem nyithatsz többet számlát a saját neveddel a Starson. És itt az sem számít majd, ha a pénzkivétel esetén mondjuk már tényleg 18 leszel, mert kiderül, hogy 16 évesen hamis reggel játszottál. Nem lesz kegyelem.


Amit tanácsolnék: 16 évesen nem pókerezhetsz legálisan pénzért, ezért a legjobb amit tehetsz: tanulj. Majd meglátod mennyi tudás és matek kell a pókerhez, hogy ne bukd el a pénzed. Regisztrálj oda, ahol engedik a fiatalokat játékpénzben játszani, és gyűjtsd a tapasztalatokat.


De ha nagyon akarsz élesben pókerezni keress kisebb pókertermeket, ahol játssz freerollokat. Ahol nem fáj, ha esetleg kitesznek a hamis születési dátum miatt. Bár ezt sem javaslom igazán, mert csalás. És semmiképp ne fizess be 16 évesen, mert azt a pénzt nem fogod visszakapni, ez ziher.

Szóval csak türelmesen és okosan

2012. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,ezt többször megkaptam hogy kérhetik a személyimet,hát nincs más választás mint várni,mert tanulni nem fogok. köszönöm a választ!
2012. aug. 14. 00:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tanulni nem vagy hajlandó, akkor meg se próbálkozz a pókerrel. Rengeteg munkát kell belerakni, hogy valaki nyerő játékos legyen, nem egy könnyű pénzszerzési mód, hiába úgy tűnik messziről.

Te nyilván könnyen akarsz pénzt szerezni, érthető, fiatal vagy, de elárulom: semmi sincs ingyen és a lottónyereményen kívül mindenért meg kell küzdeni, még azok is, akikről azt hiszed mekkora mázlisták mert milliókat keresnek (vállalkozók, ilyesmi), ők is megdolgoznak érte, akik meg lopnak-csalnak-hazudnak érte, hidd el megfizetik az árát az idegeikkel. Szóval inkább tanulj. Amúgy tényleg 2 évig csak "várni" akarsz? Töltsd hasznosan az időt. Addig akár meg is tanulhatsz rendesen pókerezni, de készülj fel, nem lesz könnnyű.

2012. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok.. és én is nagyon nagyon szeretek pókerezni, de az tény hogy meg kell tanulni ezt a játékot.. szoktam ilyen kisebb téteken játszani felnőttek között (ismerősök) és amit nyerek azt az összeget pókeres könyvekre költöm.. :) ajánlom neked is, mert minél többet tanulsz annál jobban fogsz játszani.. :) és ez a két év pont jó arra hogy tanulj .. :D
2012. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak netes munkák, de neked az szerintem nem tetszene, mert nem az öledbe fog hullani a pénz, hanem meg kell dolgozni érte, először fillérekért, aztán fokozatosan egyre több pénzért, de lassan. Ha majd évek óta csinálod, akkor lesz csak sok pénz belőle.
2013. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!