Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen bunkók a munkaügyi...

Miért ilyen bunkók a munkaügyi központ ügyintézői?

Figyelt kérdés
Nem mindegyik ,de minden kirendeltségén vagy 1-2 , főleg a kövérkések azok! Menjenek mást dolgozni,ha nem bírják az embereket!

2012. aug. 13. 14:42
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:
100%

Ez most kérdés vagy utasítás? :D

Egyébként egy sóhivatal a szóban forgó intézmény sajnos.

2012. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hová menjenek? nem jók semmire, nem értenek semmihez és még mindig jobb nekik ülni a seggükön 6 órát mint állni a szalag mellett
2012. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a CBA-s eladókkal vagyok így...soha nem találkoztam még ott normálissal.
2012. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 30-40 körüli nőkön vettem észre ezt, de nem kifejezetten munkaügyi központ, hanem mindenhol. Bolti eladó, egészségügyi dolgozó, hivatalokban, okmányirodában stb. Hihetetlen mennyire bunkók és mekkora arcuk van. Undorító.

Tisztelet a kivételnek!


22F

2012. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem szeretik a munkahelyüket, viszont máshova nem veszik fel őket.

Így viszont sz*pik a cég mert rontja az image-t.(a sok panasz)

2012. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam ilyen helyen...és sajnos tényleg vannak nehéz esetű ügyfelek, akik le tudják szívni annyira az embert agyilag, hogy utána tök feszült lesz az ember egész nap...De való igaz, nálunk is volt olyan ügyintéző hölgy, aki ok nélkül volt bunkó, de annyira, hogy én is csak néztem...
2012. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy látszik mindenfele kritikán aluliak a munkaügyi központban lévők.De régen is így volt a 90-s években.Egy papirt kellett volna vinni,de ne értette,hogy mit kell.Végül a munkahelyen a munkaügyes adott mintát,hogy ez kell.Vagy 4-ik alkalommal mentem,de nem értette.Végül azt mondtam neki,"Küldjön már valakit akivel egy szellemi szinten vagyok,mert magával semmire sem megyek.Körülöttünk telt ház,egy férfi valami főnök féle jött oda,s a dossziéból kikereste azt nekem rég el kellett volna vinnem.Ki irattározta.Volt akit novemberben ablakbeépitői munkára akartak kiközvetíteni.Már a hó is esett.Valahogy talán nem is érdekli,hogy mit csinál,mert minek.Na az Okmányirodáknál is van közte olyan aki nem oda való.Most örülök annak,hogy nem vagyok fiatal,mert ami van fel ér egy háborús pusztítással.
2012. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam a munkanélkülit.Érdeklődtem náluk,hogy milyen segítséget kaphatok,ha önfoglalkoztató szeretnék lenni.Beszélgettünk egy fél órát,amikor oda került a sor,hogy akkor mikor jöhetek a papírokat lerendezni.A válasz:most nincs rá keretünk,de ha nem sürgős a munka,akkor várjon januárig.Ezt egy munkaügyes mondta a munkaügyiben.Hát köszi.El se mentem a kötelező megjelenési időpontban.Fél évet meló nélkül,hogyne...
2012. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Panaszt kell tenni rájuk , ha bunkók menjenek máshova dolgozni vagy munkanélkülire, hogy egy kicsit átérezzék azoknak az embereknek a helyzetét ,akik segítségért fordulnának hozzájuk, de ott is csak megaláztatást vagy álokoskodást kapnak !!!
2012. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen bunkók, mert van még állásuk majd ha nem lesz,akkor majd lejjebb is adják majd és egyet értek az előttem szólóval is és azért tisztelet a kivételnek.
2012. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!