Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire elég ma egy nettó 90-100...

Mire elég ma egy nettó 90-100 ezer forintos fizetés Budapesten?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, ennyit keres kb. egy középiskolai kétszakos tanár.
2012. aug. 14. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Kezdőként inkább 90.

De nem igazán lehet még így sem állást kapni, mert már eleve meg van rá az ember a hírdetésnél.

2012. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Semmire sem elég. Ennyiből én nem tudnék megélni sehogyan sem. Jelenleg 3,5 szeresét keresem a 100.000 ft-nak, de még így sem élek olyan hú de jól. Minden elismerésem és tiszteletem azoké, akik 90.000 vagy annál kevessebből is megélnek, sőt, gyereket nevelnek.
2012. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

El lehet vegetálni, de egyedül lakást fenntartani, és megélni nem nagyon lehet. De összeköltözve másokkal, extra kiadásokat visszanyesve már lehet boldogulni egyik napról a másikra, megtakarítani viszont nem nagyon.


11:46!

Nem tudom, hogy milyen igényeid vannak, vagy hogy mire költesz el a pénzt, de nettó 350.000-ből már nagyon jól meg lehet élni. Vagy ha ez bruttó volt, akkor is egy biztosabb és kényelmes színvonalat fenn tudsz tartani. Ha meg nem csak egyedül élsz, akkor meg még jobb. Persze, nem fogsz évente kétszer Fidzsin nyaralni, meg nem lesz 7-es BMW-d, de ebből már fenn lehet tartani egy albérletet, és félre is lehet tenni. Tudom, mert én is éltem már ennyiből.

2012. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csibexke ***** válasza:
28%

és 47.000 böl???


erre meg nekem adhatna vki váléaszt

2012. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13:24! Egyáltalán nincsenek nagy igényeim, mindössze a pénzemből élni is szeretnék, nemcsak megélni. Van igényem minőségi ételekre, italokra, szòrakozásra, amihez nem elég 100.000 Ft. Hidd el, amíg nem kerestem ennyit, addig én is megelégedtem kevessebbel, kevésbé jó minőségűvel, de ahogy nőtt a fizetésem, az igényeim is megnőttek. Akik keveset keresnek, ők is csak addig elégedettek amíg esetleg nincs több bevételük.
2012. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
csibexke... hagyjuk már ezt a 47 ezres témát, ott a versenyszféra, ne az állami pocsolyában tessék topogni!
2012. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!