Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Számítógép szerelő és karbanta...

Számítógép szerelő és karbantartónak van jövője?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szinte ha nem is mindenki, de elég sokan már otthon, saját maguk csinálják ezt!

2012. aug. 15. 12:17
 1/6 lindmayer válasza:

számítógép szerelőnek nincs jövője

a jövő a laptop, monitor pc és a különböző mobil kütyük szervizelésében van, ugyanis a hagyományos asztali számítógépek visszaszorulóban vannak

2012. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attól függ mennyire vágod az egészet és mennyire érted meg a jövő technológiáját,szerelő és karbantartó mindig kell...,ha okos vagy meg lehet belőle élni(szerintem),(én csak magamnak csinálom a gépeket)
2012. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem valami nagy karrier, meg szerintem ilyen már sok is akad, de az emberek többsége kb. annyira akar számítógépet szerelni mint mosógépet, porszívót, vagy tévét (tehát semennyire), szóval van.
2012. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
lindmayer-neked mi a laptop (hordozható számítógép,nem?)a jövő,azért mert neked az van?Az igaz,hogy játékok terén nem az asztali gépek lesznek a vezető platformok,de mindig lesznek egyre modernebbek,mi a fa..ra fejleszt az Intel vagy az AMD,Nvidia vagy Ati és a többi gyártó...,a mobil piac az mobil piac,de számítógépek fognak vezérelni mindent,net-d van járj utána a jövő még sok meglepetést hoz...
2012. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lindmayer válasza:

persze

de a mobil pc is pc

a jövő a processzorba ágyazott grafikus vezérlő külön diszkrét vga nélkül, erre egy nagyon jó példa az amd trinity szériás processzorai

ezek olyan teljesítményt nyújtanak, ami bőven elegendő annak, aki nem játszik a legújabb játékokkal(mondjuk megelégszik a 3-4 éves játékokkal is), de filmnézésre netezésre meg még erősek is(a legerősebb példányok)

a felhasználók 90%-nak az igényeit ki tudja elégíteni egy ilyen processzor, már most, és hogy a hellyel jobban takarékoskodjanak, ezért egyre kisebb gépeket kezdenek el forgalmazni(htpc, monitorpc, laptop okostelefon stb)

tényleg nekem is laptopom van

nem azt mondtam, hogy a hagyományos asztali számítógépek eltűnnek, hanem azt, hogy egyre kisebb lesz a jelentősége

2012. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :D
2012. aug. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!