Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a véleményetek ilyen...

Mik a véleményetek ilyen biztosítási cégnél dolgozni egyéni vállalkozóként jutalékért? Nem házalós.

Figyelt kérdés

Megéri? Van annyi jutalék, amelyből tudom magam után fizetni a járulékokat, mint egyéni vállalkozó?

(Az ügyfeleket NEM nekem kell felkeresni személyesen házról-házra járva, hanem megmondják kihez kell menni, akivel már telefonon egyeztettek).

Végez ilyen munkát itt valaki?

köszi



2012. aug. 16. 11:21
 1/4 kapo1588 ***** válasza:
nem nem éri meg. és de neked kell felkeresni az ügyfeleket is. az csak a beetetés az első egy hónapba kb hogy helyetted egyeztetnek időpontot aztán megmondják h hajrá..
2012. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jaker válasza:

Hali!


Attól függ! Vannak cégek akik a kezdő tanácsadókat támogatják valamekkora összeggel. Egyet kell értenem az előttem szólóval, az hogy nem kell egyeztetned az egy nagy kamu. De természetesen ezt is ki lehet küszöbölni azzal, hogy ha alkalmazol egy Call Centerest. Nem kell bejelentened őt, hanem megegyezel vele, hogy a teljesítménye alapján kap pénzt.

A kezdetben biztos nehéz lesz, de erre van kitalálva ez a támogatói rendszer, amivel a nehézkes időt túl tudod élni. Az pedig, hogy hogyan megy? Megéri-e csinálni? Teljesen tőled függ. Mégpedig azért, mert minél több embert keresel fel telefonon vagy pedig személyesen annál nagyobb az esély, hogy tudsz a gazdasági helyzetükön segíteni, vagy éppen a jövőbeli céljaik vágyaikat általad megvalósíthatják. A tanácsom, hogy nagyon fontold meg, hogy melyik céghez mész dolgozni, mert nagyon sok mindent össze kell vetned. Kérdésed van írj ide vagy privátba. Szívesen válaszolok.


Mindenkinek aki olvassa ezt "forum" részt, szép napot :)

2012. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Jó tanács!-->HANYAGOLD! Megbánnád, hidd el én fél évig küszködtem vele!

2012. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csak lebeszélnélek róla, 4 hónapig bírtam csak...
2013. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!