Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A zeekrewards kinek mennyire...

A zeekrewards kinek mennyire jött be? Nekem gyanús az oldal, de sokan írnak róla jó dolgokat.

Figyelt kérdés
Leginkább azt nem értem hogy miért érné meg az oldalnak a napi 2%-os pénzráfizetés a befektetésre.Még a legjobb banknál is 13%-os a kamat évente.
2012. aug. 16. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon hallottam még róla,de a testvérem egyik ismerőse bízik benne,és elég sok pénzt rakott már bele.
2012. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az érdekelne hogy kivenni sikerült e
2012. aug. 16. 14:20
 3/13 anonim ***** válasza:

:) mivel piramisjáték, ezért maximum az elsőknek sikerül kivenniük belőle pénzt.


Nézd meg, hány kérdés születik ebben a témakörben csak itt a gyakorin, aztán nézd meg ezt a grafikont, ami a téma népszerűségét mutatja: [link]


A csapból is ez folyik. Aztán nézd meg egy már bebukott piramisjáték, a tvi express grafikonját: [link]


A zeekrewards most jár a TVI grafikonján A betűvel jelzett helyén kb... Ugyanazt láthatod megismétlődni. És MINDIG lesznek, akik elhiszik ugyanazt az átverést, csak azért, mert most más lett a neve! :D

2012. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 agfalvi válasza:
A napi jutalék kb. 1.47%. Ez NEM bank!!! Ez egy üzlet! Én nem vagyok az elsők között, de sikerült már pénzt kivennem. Nem is keveset! A lényeg, hogy ez is csak egy munka, ahol dolgozni kell! Üdv
2012. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ennek mi a lényege, mi után kapsz pénzt mikor veheted ki?
2012. aug. 16. 22:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
LOL üzlet, meg munka, mi?!? Hülye! Szerinted miért nem teszi bele a magyar állam az összes pénzét? Orbán feladná a hirdetést, és egy éven belül a leggazdagabb ország lehetnénk a világon! Basszus, mekkora idióták vannak! :)
2012. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De konkrét ember írhatna aki már VETT is KI PÉNZT
2012. aug. 17. 00:14
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Én még nem találkoztam ilyennel de egyébként is tárgytalan a dolog mert bezárták az oldalt. Csalás miatt indult ellenük eljárás.

2012. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a másik statisztikánál talán többet is mond:


[link]


bennünket a legkönnyebb bepalizni, avagy mi vagyunk a legjobbak?????

2012. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!