Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van arra valamilyen szabályozá...

Van arra valamilyen szabályozás, hogy a vezető ápolhat-e intim viszonyt a beosztottjával?

Figyelt kérdés
Kolléganőm két éve összejött az ügyvezető igazgatóval. Eleinte normális volt, de most elszaladt vele a ló. Kisfőnöknek képzeli magát, dirigál, nem tűr ellentmondást. Húsz nap szabija van, de idén már az ötvenedik napját nem tölti munkával, és persze az ő feladatait is nekünk, egyszerű beosztottaknak kell ellátni, amiért túlórát nem fizetnek. Teljesen nyíltan megy a dolog, nyalakodnak mindenki előtt, és a nő, mint egy first lady jár-kel a cégnél, és osztja az észt mindenkinek...

2012. aug. 18. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Törvényi szabályozás erre nincs, a cég tulajdonosai/vezetői döntik el, hogy beleszólnak-e az ilyesmibe vagy sem.
2012. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van, ezt maximum egy céges etikai szabályzat szabályozhatja. Amúgy nem tudom mire gondolsz, mit szeretnél elérni, de elég értelmetlen dolognak tűnik.
2012. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szeretnék alapot találni arra, hogy szólhassak nekik, hogy ezt nem csinálhatják. mondjuk egy magára valamit is adó, komoly vállalatnál ilyen nincs.
2012. aug. 18. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Márpedig csinálhatják, a világon semmi sem tiltja. Nekem például a főnökasszonynak a férje velünk dolgozik. Hivatalosan ugyan olyan alkalmazott, mint mi, a gyakorlatban természetesen ő a főnök 2.


Megszokod vagy mész, sajna ez van.

2012. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

értem, köszi.

a magánélet akkor is a hálószobába való, a kivételezés pedig undorító. a szétrakott lábakkal való karrierépítés pedig, hát arról nem mondok semmi.t

2012. aug. 18. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig az élet ilyen... Nyalsz vagy repülsz.
2012. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Randa dolog az irigység.
2012. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig minden cégnél van ilyen, hogy a nők szétrakott lábbal építik a karrierjüket. A férjemnek is ezért kellett az előző munkahelyéről eljönni, mert a kollegina lefeküdt a főnökkel, és onnantól kezdve ő dirigált. Én is undorítónak tartom az ilyet. Nagyobb cégeknél szokott lenni etikai vonal egyébként, de szerintem oda sem érdemes írni, mert névvel kell, természetesen, ők majd kapnak egy ejnye-bejnyét, de utána téged tuti kirúgnak.
2012. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

nem azzal van gondom, illetve a többi kollégának sem azzal van gondja, hogy ők együtt vannak.

hanem azzal van a probléma, hogy a csaj pofátlanul kihasználja azt, hogy senki sem mer neki ellentmondani, mert a főnökkel kuffant.

itt akárki hogyan viszonyulna ahhoz, hogy a nyolc órás munkaideje sosem nyolc óra, mert a főnök barátnőjének a munkáját is el kell látnia, INGYEN? múlt hónapban átlagosan minden nap 9 és fél órát töltöttem bent az irodában. nem lehet egy délutáni programot leszervezni, mert a nagyságos asszony délután elhúzza a belét nyelvtanfolyamra, jógára, vagy csak elhozza a főnök kölykeit az iskolából.

ezt én is tudom, hogy nyalsz vagy repülsz. csak próbálkoztam, hátha lehet mégis tenni valamit.

2012. aug. 19. 09:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagy az van, hogy mindenki feláll, hogy márpedig ezt a szajhát nem viselitek el, nem csináljátok meg az ő munkáját, de tényleg mindenki, az egész céget csak nem rúghatja ki.

Vagy pedig tűrtök.

2012. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!