Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pár napja felajánlottam a...

Pár napja felajánlottam a főnökömnek, a közös megegyezéssel való felmondást, nem megy bele. "Mondjak fel én, de akkor be kell tartani a 2 hónap felmondást" Én már nem akarok itt dolgozni, a felmondási időt se letölteni. Forduljak a feletteseihez?

Figyelt kérdés
A főnökasszonnyal már elviselhetetlen a kapcsolatunk. Gyomorideggel jártam be dolgozni az elmúlt 2 hónapban.Jelenleg táppénzen vagyok, gyomortükrözésen voltam, gyomorfekélyem van, elég komoly, mondtam neki, jobb ha felvesz valakit a helyemre az egészségi állapotom miatt nem akarok maradni.Direkt kekeckedik, ez nyilvánvaló, már az ismerőseim is látják."Mondjak fel én, de akkor be kell tartani a 2 hónap felmondást".
2012. aug. 18. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
betartod, táppénzen leszel ;) -- nem mellesleg a hr-en mondj fel
2012. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)))Kösz a jó tippet.Ausztriában dolgozom.Itt vajon az Arbeitkammer által is fel lehet mondani? A lekezelő bánásmód miatt fordulhatnék hozzájuk, de megpróbálom a felettesének is "felajánlani" a közös megegyezést" hátha békés úton megy.
2012. aug. 18. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a táppénz nem csökkenti a felmondási időt, hanem eltolja.
2012. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utánanéztem már sok mindennek a témában, a táppénz beleszámít a felmondási időbe.És vajon a fizetett szabadság? ami még 2 és fél hét?
2012. aug. 18. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha te mondasz fel nem jár munkanélküli... Jól gondold meg.
2012. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szabadság beleszámít ha kiadja és nem kifizetni akarja.
2012. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közös megegyezéssel szeretnék eljönni de az üzletvezető nem megy bele.Hétfőn a feletteseivel is beszélek, mivel tényleg olyan az egészségügyi állapotom, hogy nem tudok dolgozni, itt már nem is akarok.Aztán jön az Arbeitkammer.Ha nem marad más, csk akkor mondok fel, így vagy úgy de ettől a nőtől megszabadulok, nem lesz többé a főnököm.
2012. aug. 18. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!