Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkára van esélyem...

Milyen munkára van esélyem csak érettségivel? Nem találok semmit már fél éve.

Figyelt kérdés
Elvégeztem egy OKJ-s szakmát de azzal semmit nem érek, úgyhogy olyan mintha nem is lenne. Ahhoz hogy tanuljak még valamit, pénz kell, de ahhoz meg munka kellene előbb mert szüleim többet nem segítenek.
2012. aug. 22. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi önmagába nem elég. Menj el egy multiba árufeltöltőnek. Ha értelmes vagy, akkor felvesznek. Milyen OKJ-s szakmád van?
2012. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fodrász. De csak fél éves volt a tanfolyam, igy semmi használható tudást nem adott. A másik hogy a városban van középiskolai 3 éves fodrász képzés is, úgyhogy nekem esélyem sincs "ellenük". Meg már kb gyűlölöm az egészet, annyi kudarc ért állásinterjúkon próbamunkákon.
2012. aug. 22. 10:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban laksz?
2012. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sopronban. Miért?
2012. aug. 22. 10:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
lány vagy? együtt érzek veled, nagyon nehéz rendes bejelentett munkát találni
2012. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sima érettségivel csodát nem lehet várni, tehát gyorsétterem, árufeltöltés, benzinkút, pláza eladó...


Esetleg ha beszélsz nyelvet, elmehetsz külföldre bébiszitternek stb.

2012. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkút kilőve, miután törvényi előírás az OKJ vizsga, ha meg nincs, és jön az ellenőrzés, akkor megizgatnak hátulról.
2012. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyár
2012. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sopronba határtól 20 percre, menny ki dolgozni Ausztriába.
2012. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mintha az olyan egyszerű lenne csak alapfokú nyelvtudással (másik, hogy olyan tájszólásba beszélnek néha, hogy megérteni egy szót sem tudok, hiába tudnék beszélni egy kicsit).

Szakma nélkül, ismerettség nélkül, és még a külsőmet sem tudom felhasználni mert szép sem vagyok. :(

Sokan azt hiszik, akik nem itt laknak, hogy itt csak úgy megy, hogy ha valaki Ausztriában akar dolgozni, akkor fogja magát és kimegy.

Ennyire nem egyszerű. Sok ismerősöm ezzel jön mindig, hogy "nem érdekel ha most szarul keresek, mert majd megyek ki Ausztriába úgyis." Na azóta sem jött egyiknek sem össze.

2012. aug. 22. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!