Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mennyit szoktatok a munkahe...

Ti mennyit szoktatok a munkahelyetekre gondolni?

Figyelt kérdés
Sokat szoktatok otthon is beszélni róla? Ha nem, akkor hogy bírjátok megállni, hogy ne vigyétek haza, ha valami gond van?
2012. aug. 22. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha gond van egyébként nem.Sztem mindenki elmeséli pár szóban amúgy,barátjának/barátnőjének/családtagnak hogy mi volt aznap a munkahelyen.... De aki a munkát is hazaviszi és nem bír lazitani,kikapcsolni az már betegség,munkamánia.
2012. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a régire sokat, jelenleg nincs, következő...
2012. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul eléggé labilis idegzetű vagyok. Olyan jó lenne legalább itthon lazítani és nem mindig a benti dolgokon rágódni. Akár jók, akár rosszak mindig azokon jár az eszem.
2012. aug. 22. 23:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a munkára gondolok, hanem a benti emberekre. A többiekre és főleg a főnökökre :)
2012. aug. 22. 23:15
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Sokat, mert fizetésemelést akarnak az emberek, de esélyesebb, hogy elküldök párat. De kit, mert a válságról nem tehetnek, a munkájukat rendesen végzik. Csak az a baj, hogy nincs.
2012. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy mi volt meglepő bent, mi volt, ami rosszul esett, mi az ami jól (és akkor elkezdem rágni magam, hogy vajon mi lehet a háttérben), próbálom megérteni, hogy mi miért történt, mit miért csináltak. Igazából alapból bizalmatlan vagyok, de itt már fokozottan igaz. Érdekes, hogy amikor bent vagyok nem gondolkodom ennyit a benti dolgokon, mint itthon.
2012. aug. 22. 23:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek a válságban, az csak egy ürügy :)
2012. aug. 22. 23:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj én egy kicsit félre olvastam a válaszodat, akkor bocsánat a viccelődésért.
2012. aug. 22. 23:31
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez az első munkahelyem, nagyon nehezen találtam, és előtte már rég jártam közösségbe, eléggé összetartónak tűntek, a hely is vonzó-tehát kicsit túl komolyan vettem. Az a baj, hogy azt nem tanították meg nekem sehol, hogy hogy lehet nem hazavinni a benti dolgokat. Apa mondta egyszer, hogy ő felszállt a buszra és akkor már az otthoni dolgokon gondolkodott, nem úgy mint én, hogy hazahozom. Viszont nem tudok másra gondolni. Hiába hallgatok zenét pl.
2012. aug. 22. 23:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem zavart, hogy időnként itthon is eszembe jut a munkahelyem, végül is az életemhez tartozik. Szeretek ott lenni. Napi 4 órában dolgozom, nekem ennyi kell is.
2012. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!