Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést kap egy...

Mennyi fizetést kap egy fogorvos? (itthon és az unióban vagy francia ill. angol nyelvterületen) Mely országokban van hiány? Hogy tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Mellesleg nemsokára 17 leszek és ez az egyik ötlet... Jó a kézügyességem, humán beállítottságú vagyok és piszkosul sokat akarok keresni egy másik országban. Milyen más munkát tudtok még ajánlani?
2008. máj. 11. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha humán beállítottságú vagy, semmiképp sem ajánlom a fogorvosi pályát. Keress valami olyan szakot, ami érdekel, és a beállítottságaid is megfelelőek hozzá. Ha ezen a szakterületen kiemelkedően teljesítesz, van esélyed rá, hogy jól keress, mondjuk ez relatív, kinek mennyi a "piszkosul sok". De semmiképp ne a későbbi fizetésed alapján válassz pályát!
2008. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Magyarországon közalkalmazott fogorvos átlagos havi fizetése bruttó 212.000 Ft, magánnál változó, de jóval meghaladja a közalkalmazottit, akad olyan maszek fogorvos aki havonta milliókat nyúl le tisztán

Európában: főleg Dániában van kereslet a magyar fogorvosok iránt akik angol, és dán nyelvtudással rendelkeznek, vannak állásközvetítők akik állják a kiköltöztetési költségeket, illetve a nyelvi tréning költségeit, és havi 6700 euró-s fix fizetést kínálnak. Ft-ba átszámítva kb. 1.826.000 Ft, ez az euró árfolyamától függ

2011. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az átlag 200000 elég érdekes. Ma voltam fogorvosnál, csak 25000-et hagytam ott 2 fogam betöméséért, és mögöttem még 3-an álltak.
2012. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Heló! A fizetések.hu-n megtudod nézni. Egyébként most

251 333-at kapnak átlagba...de előző hónapban 275 ezer valamennnyit mutatott. ....

2016. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!