Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1,5 éves gyerekkel vagyok...

1,5 éves gyerekkel vagyok itthon valami itthon végezhetö munkát vagy valami +jövedelmhez hogyan tudnék hozzájutni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól tudsz fotózni, akkor a stockfoto oldalakon lehet jól keresni (egy ismerősöm amatőrként olyan jól fotóz, hogy havi 20 dollárnyi összegeket összekeres vele), szerkeszthetsz weboldalt, amire fizetős reklámokat (pl. google adsense hirdetések) helyezhetsz el (az egyik ilyen ezen kívül is biztosít pénzt, de még nemrég kezdték ezt a lehetőséget, így később lesz csak eredménye), kattintgathatsz PTC oldalakon, de azok közül a megbízhatók viszonylag keveset fizetnek, és kitartó munka kell tartós nagyobb összeghez (én az egyik ilyennél 1 év alatt jutottam el oda, hogy napi 1 dollárt keresek vele).


Mást nem tudok, ezek viszont nekem már bejöttek.

2009. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. júl. 26. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!