Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyen a munkaügyekkel...

Új munkahelyen a munkaügyekkel foglalkozó kolléga látja valami rendszerben a korábbi összes munkahelyemet?

Figyelt kérdés

A rózsaszín kiskönyvből láthatja, ezzel tisztában vagyok, de az első könyvem a sok rövid munkám miatt betelt, s csak a másodikat vinném.

De ezen kívül máshonnan tudhatják? Amikor bejelentenek, akkor valami személyzetisek által használt számítógépes rendszerben látszik-e az előélet?

Dolgoztam egy konkurens cégnél, és az új helyen ez nagyon hátrányos lenne, kicsit bonyolult az ügy. Ezért az állásinterjún nem említettem, úgy vettek fel, vagyis csak ezután jön a szerződéskötés. Félek, ha kiderül, visszamondják... Ezért jó lenne tudni, hogy rájöhetnek-e...



#munkahely #OEP #kiskönyv #régi #számítógépes munkaügyes rendszer
2012. szept. 6. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindent vissza tudnak nyomozni ami hivatalos.De ne aggódj,mert szerintem lesz@rják,hogy hol voltál"1000" évvel ezelőtt dolgozni.
2012. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a bérszámfejtő kolléga döntött úgy, hogy felvesz, nem? Mert a munkaügyeket nem a közvetlen főnököd fogja rendezni. Nem számít. Ő nem fogja nézegetni az adataidat. Mekkora cég?
2012. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kicsi cég, épp ezért aggódom.

Nem tudom ki foglalkozik a bérszámfejtéssel, de biztosan nem csak az a feladata, gondolom pénzügyi és számviteli melókban is részt vehet. Azt kétlem, hogy a leendő főnököm intézné ezeket, tuti nem. De hogy annak a bérszámfejtőnek is ő a főnöke, az biztos.

Azért lenne jó tudni, hogy megjelenik náluk az előző munkaadóim listája?

Mondjuk ha nem kutatnak célirányosan, csak csak épp regisztrálnak, így-úgy amúgy, akkor felbukkan-e a lista?


Bérszámfejtő van köztetek?

Fontos lenne!

Köszi

2012. szept. 6. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!