Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SzErintetek hülyének néznek...

SzErintetek hülyének néznek ha munkahelyen kérnek önéletrajzot de én csak a saját szavaimmal írtam le a végzettségemet?

Figyelt kérdés
Van egy munkahely felhivtam oket de azt mondtak h oneletrajzot kuldjek az email cimukre. En kuldtem is de nem igazi oneletrajzot mint a tobbiek hanem cssk par mondatban, leirtam h szeretnek ott dolgozni +a vegzettsegemet. Szerintetek máris hátrányban vagyok ?
2012. szept. 6. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
AZert nem kuldtem oneletrajzot mert nem tudom egyedul megirni es tudom h milyen hamar betelnek az allasok ezert siettem gyorsan h tudjak h en menni akarok oda.
2012. szept. 6. 14:20
 2/3 Antimod ***** válasza:
Sajnos igen, de még mindig jobb, mintha nem adtál volna be semmit. Ha teheted, írj egy önéletrajzot teljes nyugalomban, és aktualizáld, ha valamire jelentkezel. Akkor van időd átgondolni, nem sebtében kell összedobni valamit.
2012. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem még lehet esélyed, ha azért nagyjából értelmesen írtad le a dolgokat és az megfelel a munkáltatónak
2012. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!